a

Trust Wallet Nedir? Trust Wallet Token (TWT) Nerden Alınır?

Binance‘ın satın aldığı ve binance dex coinlerini direk olarak satın alabildiğiniz, aynı zamanda kredi kartıyla dapps ve kripto para alabileceğiniz  Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Ripple, Erc-20 Token vb. destekleyen kullanımı kolay ve güvenli bir mobil cüzdandır.

Uygulamanın çalışma prensibi ise şu şekilde; Private Key’inizi telefonunuza şifreleyerek Wallet’ınıza ulaşmak için bir arayüz sunuyor bu uygulama. şifrenizi herhangi bir online Database içerisinde tutmuyor sadece telefonunuza şifreliyor.

Günümüzde birçok insan kripto para ve merkezi olmayan uygulamaları tercih etmeye başladıkça, bunlara ulaşmanın basit ve güçlü yollarının olması çok daha önemli bir hale gelmiş durumda. Transfer, yatırım veya DApp kullanımı gibi çeşitli ilgi alanlarınızın olması sizi zahmetli bir durumla karşı karşıya bırakabilir. Trust Wallet, size en uygun kullanımı sağlayarak tüm alanlarda size yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Kripto para evrenini geleneksel finans piyasaları ile karşılaştıracak olursak, kripto para dünyası her zaman devinim halindedir. Sürekli bir değişim içinde olduğundan ani değişimler söz konusudur. Bu değişken evrene ayak uydurmak içinde sahip olduklarınıza erişim durumunuzun kesintisiz ve sürekli olması gerekmektedir.

Bütün olarak merkezi olmayan bir yapıya sahip olan Trust Wallet, coin ve tokenlarınızı kontrol etmeniz için son derece basit bir uygulama ile karşınıza çıkar. Basit kullanımın yanı sıra özel anahtarlarınızın kontrolünün siz de olmasını sağlar. Trust Wallet ile piyasada yer alan tokenların büyük bir kısmını depolayabilirsiniz.

Aynı zamanda merkezi olmayan uygulamalar için bir tarayıcı formunda da kullanılan Trust Wallet cüzdan, Binance tarafından satın alınan ilk startup’tır. Coin/Token saklama, satın alma, takas etme ve faiz geliri işlemlerinde de kullanılır.

Trust Wallet Token ise Trust Wallet’ın bep-2 ve bep-20 tabanlı coinidir. Bura tıklayarak dilerseniz satın alabilirsiniz. Toplam arzı 1,000,000,000 adet olan Token’in dolaşımdaki arzı ise 346,951,186.00 adet. Piyasa değeri 4,839,680,842₺ , 24 saatlik hacmiyse 288,853,651₺ .

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

coinnet

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.