a
coinnet

Paris Hilton, NFT Platformu Origyn’e 20 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı

Hilton’un NFT alanına olan hayranlığı, Origyn’e yaptığı son yatırımla devam ediyor.

Hilton oteli varisi Paris Hilton, İsviçre’nin kâr amacı gütmeyen NFT projesi Origyn Foundation’da 20 milyon dolarlık bir finansman turuna katıldı.

Son tura katılanlar arasında efsanevi yatırımcı Bill Ackman’ın hedge fonu Table Management ve hepsi de Origyn’in yeni değerini 300 milyon dolara çıkaran kripto yatırım şirketi Polychain Capital yer alıyor.  

Origyn, Dfinity’nin İnternet Bilgisayar Projesi üzerinde çalışır ve akıllı telefon kullanıcılarının hem fiziksel hem de dijital varlıkları doğrulamasını ve tokenize etmesini sağlamak için yapay zeka kullanır. Bu yatırım turunda toplanan para, gelecek yıl Origyn’in OGY tokeninin piyasaya sürülmesinden önce araştırma ve geliştirmeyi finanse edecek. OGY , NFT sertifikalarını garanti ederek ve sahiplerinin platformun yönetimine katılmalarını sağlayarak, platformun yerel hizmet belirteci olarak hizmet edecek.

Paris Hilton’un NFT aşkı

Hilton’un kriptoya girmesi ilk olarak geçen yıl, ünlü NFT müzayede evi Cryptograph aracılığıyla kedisinin çizdiği bir portreyi açık artırmaya çıkardığında başladı. Satıştan elde edilen para, savunmasız insanları beslemek ve barındırmak için üç hayır kurumuna gitti: Los Angeles Regional Food Bank, Meals on Wheels ve Backpack Bed for Homeless…

Paris Hilton’un NFT dünyasına girişi, The Simple Life’taki mavi yakalı deneylerinden çok daha farklı duruyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.