a

Pasif Gelir Elde Etmek için Göz Önüne Alabileceğiniz 5 Proje!

Kripto para piyasasında pasif gelir kavramını oldukça fazla duyuyoruz. Özellikle bu sektörün içerisindeyseniz birçok kişi size staking hakkında bilgi vermiş olabilir. Stake aslında ağa katkıda bulunduğunuz için size verilen ödüllerdir. Belirli bir bakiyeyle buraya giriş yaparak yılda %3 ila %300 aralığında ödül kazanabilirsiniz. Bu sistemin en güzel tarafı boşta kalan paranızı değerlendirmek ve gelir akışınızı çeşitlendirmektir. Bu işlem için umut vadeden 5 projeyi sizler için sıraladık.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) sahipleri yılda %5 ila %7 oranında pasif gelir elde etme şansına sahiptir. Ethereum’a karşı da bir rakip olarak görülen Cardano, staking için en çok tercih edilen kripto para birimi haline geldi.

Public Mint (MINT)

Düşük işlem ücretleri ile kriptoda pasif gelir elde etmek isteyenler için bir fırsat oluşturmaktadır. MINT platformun yerel token’ıdır. Kullanıcılar ellerinde bulunan token’a göre ödüller kazanmaktadır.

Uniswap (UNI)

Hızla büyüyen bir kripto değişim protokolüdür. %3,31 gibi nispeten düşük bir stake ödülü kazandırmaktadır.

Hoard Exchange (HRD)

Hoard, Uniswap’te stake etme için mevcut olan HRD coin üzerinde stake etmeyi destekler. Piyasanın kendisi, Uniswap’te bir likidite sağlayıcısıdır. Trade havuzuna HRD / ETH eklemek size UNIV2 tokenları kazandıracaktır. HRD’yi Uniswap’ta bulunan herhangi bir token’la değiştirebilirsiniz. Aynı fon üzerinden iki kat gelir elde etmenize olanak tanımaktadır. Stake UNIV2, hem Uniswap hem de Hoard platformlarında ödüller üretir.

Polkadot (DOT)

Polkadot ile pasif gelir elde etmek isteyenler %13 – %15 aralığında stake ödülü kazanabilirler. Bununla birlikte değerli ve gelişmekte olan bir proje olduğundan dolayı tercih edilme oranı da yüksektir.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.