CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri
Ana Sayfa » Peony(PNY)

Peony(PNY)

Doğan Şahin

Tarih

Çin hanedanlarından Yunan mitolojisinin hikayelerine kadar, Peony çiçeği refah, onur ve iyi bir servetin sembolü olmuştur.

Madalyonun amacı

Peony Coin, e-ticaret eşler arası işlemler için fiat alternatifi olarak tasarlanmış merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Peony’i internet tüketicisi göz önünde bulundurarak Hız, Uygun Fiyat ve Güvenlik konularına odakladık. Ekibimiz, müşteri tabanımızı büyütmek ve sektörde yeni ortaklıklar oluşturmak için e-ticaret perakende pazarını hedeflerken, enerjimizi büyük bir ürün yaratmaya odaklayacaktır. Blockchain teknolojisinin büyümesi, işlemleri nasıl işleme koyduğumuz merkezsizleştirme isteği ve dijital çağda artan güvenlik ihtiyacı ile hem tüketici hem de perakendeci için anlamlı bir çözüm sunuyoruz. 

 

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku