CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Polkadot (DOT) Yükseliş Trendinde ve Yakında 30 Doların Üzerine Çıkabilir

polkadot yükseliş, Polkadot (DOT) Yükseliş Trendinde ve Yakında 30 Doların Üzerine Çıkabilir

Polkadot yükseliş trendi yaşıyor ve şu sıralar ABD doları karşısında 25 dolarlık bir desteğin üzerinde değerini koruyor. DOT şu anda 28 doların üzerinde işlem görüyor ve yakında 30 doların üzerinde çıkabileceği düşünülüyor. Altcoinlerin yükselişe geçişi haberi için tıklayınız.

DOT, ABD dolarının karşısında 25 dolara doğru minik bir düşüşten sonra tekrar yükselişe geçti ve şu an 28 dolardan işlem görüyor. Şu anda Polkadot yükşeliş trendi yaşıyor ve 30 doların üzerine çıkacağı düşünülüyor.

Polkadot Artmaya Devam Ediyor

DOT, 30 dolarlık direnç seviyesini test ettikten sonra Bitcoin’ e benzer şekilde düşmeye başladı. 28 dolar ve 27.50 dolarlık destek seviyelerinin altında bir kırılma oldu. Hatta bir ara fiyat 25 doların altına bile düştü.

DOT’ un bu olumsuz grafiği uzun süre devam etmedi. Fiyat hemen ardından toparlanarak 27 dolarlık seviyenin üzerine çıktı. DOT’ un 4 saatlik ortalama fiyat grafiğinde 27.50 dolar civarındaki direçten sonra düşüş trendi çizgisinde bir kırılma oldu. Ve DOT fiyatı 4 saatlik ortalamayla 28 dolardan işlem görmeye başladı.

polkadot yükseliş, Polkadot (DOT) Yükseliş Trendinde ve Yakında 30 Doların Üzerine Çıkabilir

Ayrıca fiyat %76.4 Fib geri çekilme seviyesinin üzerinde 30.25 dolarlık yüksek seviyeden 23.38 dolarlık düşük seviyeye kadar işlem görüyor. Bu nedenle fiyatı 29 doların üzerine çıkabileceği düşünülüyor. Polkadot yükseliş trendinin 30 doların üzerinde yeni bir kırılmayla devam edeceği bekleniyor.

DOT Düşüş Destekleri Neler?

DOT fiyatı 29 dolar ve 30 dolar üzerine çıkmazsa kısa vadeli bir düşüş gözlenebilir. Bu düşüş için ilk destek 27.80 dolar ve 28 dolar seviyeleri civarında. Bir sonraki büyük destek ise 27.50 dolarlık kırık trend çizgisi seviyesinde. Fiyatın daha da düşmesi önümüzdeki günlerde 26.50 dolarlık destek bölgesine doğru bir harekete neden olabilir. Ana destek ise hâlâ 25 dolar seviyesinin yakınlarında.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

Benzer Yazılar

Almanya Bitcoin Benimsenmesinde Kripto Düzenlemeleri Yardımcı Oldu Mu?

Hilal DERİN

SINOVATE Haftalık Güncelleme 10/08/2020 ~ 17/08/2020

Kasım ERTAŞ

Bitcoin 400 Bin Dolara Yükselebilir!

Yavuz Cem AKYOL

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku