a

Astar Ağı, Polychain Liderliğindeki Stratejik Turda 22 Milyon Dolar Topladı

Polychain ‘in katılımıyla 22 milyon dolarlık stratejik bir bağış toplandı. Alameda Research, Alchemy Ventures, Animal Ventures, Crypto.com Capital, Digital Finance Group, GSR, ROK Capital, Scytale Ventures, Vessel, Injective Protocol ve Dr. Gavin Wood, Richard Ma, Keisuke Honda gibi isimler de bağış yapanlar arasındaydı. Bu isimlerin yanı sıra Web3 Foundation ve Parity Technologies’den bazı yöneticiler de vardı.

Polychain Capital Ortağı Ben Perszyk, açıklamasında:

“Astar, Polkadot alanına yeni geliştiriciler için oldukça rekabetçi bir teklifte bulunuyor ve onlarla ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Projenin, EVM’lerinin uyumluluğuna ek WASM derleme dilleri dahil etmeye odaklanması, daha birçok programlama dilinde gelişimin çekilmesine yardımcı olmalı. Ayrıca dApp stake etme platformu, yeni ortaya çıkan bir ekosistemi önyükleme ve finanse etme konusunda yenilikçi ve yeni bir yaklaşımı temsil ediyor. “ dedi.

Astar Network, geçen Aralık ayında bir Polkadot Parachain yuvasını güvence altına aldı ve ana ağını 2,5 yıllık geliştirmenin ardından 17 Ocak’ta başlattı. Astar, geliştiricilerin akıllı sözleşmeler veya altyapı oluşturmak için jeton kazanmalarına olanak tanıyan ilk çok zincirli akıllı sözleşme platformudur. Astar Network’ün arkasındaki ana şirket olan Stake Technologies, daha önce Binance Labs ve Fenbushi liderliğindeki 10 milyon doları, ardından OKX Ventures ve Huobi Capital’i topladı. Bu tur esas olarak ABD’li yatırımcılar ve stratejik ortaklar içindi ve Astar Network’ün coğrafi erişimini arttırmasını sağladı.

Değerli okurlarımız, Kripto dünyasından anında haberdar olmak isterseniz Twitter ve Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.