a

Poprater Artık Bilaxy Borsası’nda!

Daha önceleri de adını sık sık duyurduğumuz Poprater, Bilaxy Borsası’nda listelenecek. Tam anlamıyla bir Türk projesi olan Poprater, bu sektöre küçük bir topluluk ile giriş yaptı. Blockchain’in noter görevini üstlenmek ve kendi sosyal medya platformunu duyurmak isteyen proje sonunda emeklerinin karşılığı Bilaxy Borsası ile alacak. Artık PPRT Token’ı Bilaxy’den satın alabilirsiniz!

PPRT için oldukça önemli bir adım olan borsa listelemesi hakkında kurucu ortakları Ömer BAĞCI ve Faruk Ateş PPRT tarihine geçecek aşağıdaki sözleri söyledi:

“Daha önce denenmemiş bir iş modeli ve kazanç planımız var . Manifestomuz Blockchain uzmanlarının ve yeni tasarımın dikkatini çekmeyi başarıyor. Whitepaper de bahsetmedik ancak hakkı kendimizde saklı bir fikrimiz var. Bu fikrimizi çok yakında insanlar görecekler ve bunu Blockchain üzerinden yapan ilk proje biz olacağız. Bizi ve inancımızı ayakta tutan şey bu fikir.”

“İlk başladığımız zamanlarda bütçemiz çok yoktu ancak fikrimiz vardı. Para fikri harekete geçirmeyebilir ama fikir parayı harekete geçirebilir inancımız vardı ve nitekim de öyle oldu.

“Fikrimize projemize ve kendimize güveniyoruz Bilaxy borsası bizim için büyük bir adım oldu ve bizi listeledikleri için minnettarım. Kendimizi kripto para piyasalarında daha fazla gösterme şansı bulacağız.”

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.