CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

PrimeXBT ile Tüm Ticari İşlemleriniz Tek Bir Noktada!

PrimeXBT, PrimeXBT ile Tüm Ticari İşlemleriniz Tek Bir Noktada!

Tek bir noktada 50’den fazla işlem yapmanıza olanak sağlayan PrimeXBT, Türkiye pazarına önem gösteren bir ticaret platformudur. İstikrarlı büyüme gösteren şirket yapısı ile her geçen gün daha fazla kullanıcıyı bünyesine katmaktadır. Marjin işlemler denildiğinde Türkiye ve birçok ülkede akıllara gelen ilk Bitcoin tabanlı platformlardan biridir.

PrimeXBT ticaret platformunun en önemli özelliği hem yeni başlayanlara hem de uzman trader’lara hitap edebilmesidir. Kullanıcılar yapacakları kaldıraçlı işlemler ile fiyat düşerken de yükselirken de kazanç sağlayabilmektedir. Marjin işlemlerde fark yaratan bir platform arıyorsanız 100x kaldıraçla aktif olarak alım satım yapabileceğiniz PrimeXBT ticaret platformuna göz atmalısınız.

CoinMarketCap verilerine göre, günlük işlem hacmi 2.962.368.795 ABD dolarıdır. 139.433.863 dolar ise 24 saatlik açık faiz rakamıdır. İşlem hacminin %90’lık kısmını BTC/USD oluşturmaktadır. %8 civarında bir oranla ikinci en büyük işlem hacmi ise ETH/USD cinsinden yapılmaktadır.

Karmaşık Arayüzlerden Sıkılmadınız mı?

Platformun kullanıcı ara yüzü karmaşık işlemlerin önüne geçmektedir. Kullanıcıların ara yüzden kaynaklanan olası hatalarını önlemek ve maddi kayıpların önüne geçmek için herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bununla birlikte, yeni başladıysanız veya hangi işlemi yapacağınıza karar veremiyorsanız uzmanların işlemlerini takip etmenize olanak tanımaktadır. En iyilerin sizin yerinize işlem yapmasına izin vererek kazancınızı arttırabilir, manevi açıdan da rahat bir şekilde nefes alabilirsiniz.

“PrimeXBT kullanıcılarını maddi açıdan güvende tutarken manevi olarak da rahatlamalarını sağlar.”

PrimeXBT Platformuna Arkadaşlarını Davet Et, Kazan!

PrimeXBT ile kazancınızı yalnızca yapacağınız işlemlerden sağlamazsınız. Ortak olarak getireceğiniz her kişi size ek kazanç getirmektedir. Tercih edeceğiniz işlemlere göre kazancınız değişir. Bunun için size üç farklı teklif sunulmaktadır. Teklifleri incelemek için linke tıklayabilirsiniz.

Platforma katılmadan önce ön izleme seçeneği nasıl bir yer olduğunu görebilirsiniz. İşlem yapacakken nelerle karşılaşabileceğinizi, platformu nasıl kullanacağınız veya aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermenizi sağlayacak bu ön izleme seçeneği ile kendinizi tam anlamıyla güvende hissedebileceksiniz.

PrimeXBT ticaret platformuna kayıt olmak ücretsizdir. Web sitesini ziyaret ederek, öğretici ve tanıtıcı videoları izleyip kaydınızı hemen oluşturabilirsiniz. Önde gelen teknoloji, yüksek güvenlik ve tüm işlemleri tek bir noktadan yapma özelliği ile eşsiz bir ticaret deneyimi yaşayın.

Benzer Yazılar

Cocos-BCX 50 Bin İzin Verilen Pozisyonu Sunuyor! NFT Blind BOX Zamanı!

Yavuz Cem AKYOL

Documentchain – Dağıtılmış Blok Zincirinde Kurcalama Korumalı Belge Revizyon Çalışmaları

Kasım ERTAŞ

Türk projeleri serisi-1

Sezer

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku