PrimeXBT ‘de Yeni Covesting Getiri Hesaplarıyla Tanışın

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Gelişen kripto para endüstrisi ile beraber dijital ürünler ve araçlar finans dünyasını yeniden şekillendiriyor. Özellikle DeFi dünyası, geleneksel finans araçları yerine staking havuzları ile yatırımcılar için büyük getiri potansiyeli sağlayabiliyor. Aynı zamanda bankaların sahip olduğu faiz oranlarından ve enflasyonla azalan değer kaybından daha iyi fırsatları kripto dünyasında bulabiliyorsunuz. Covesting, devam edilen bu yolda yazılım geliştirmede liderlik yapacak ve devam eden B2B lisans anlaşması kapsamında PrimeXBT ‘ye teknoloji sağlayacaktır.

PrimeXBT ve Covesting ortaklığı ile açılacak olan staking havuzlarına geçmeden önce projenin temelinde yer alacak COV tokenını tanıyarak başlayalım. Son olarak staking avantajları 2021 yılının üçüncü çeyreğinde başlatılacaktır.

COV Token ve Özellikleri

Covesting kopya ticareti modülünden başlayarak COV tokenı oluşturulan her uygulamanın ayrılmaz bir parçası haline gelmeyi hedeflemektedir. Aynı zamanda COV benzersiz pek çok avantajın kilidini açan bir anahtar olarak projenin kalbinde görev alacaktır. Ölçeklenebilir ve aynı zamanda herhangi bir üçüncü taraf ile entegre olabilir. B2B(Firmadan firmaya) desteklenen tüm platformlardaki birleşik faaliyetle ilişkiler kurabilmektedir.

Peki, COV ile Nasıl Staking Yapılır?

COV stake etmek için öncelikle aşağıdaki seçeneklerden belirtilen kriterleri inceleyerek, katılım sağlayabilirsiniz. COV stake eden kullanıcılar yıllık bazda 2 kat daha fazla getiri sağlayacaklardır.

PrimeXBT Covesting, PrimeXBT ‘de Yeni Covesting Getiri Hesaplarıyla Tanışın

Aşağıdaki arayüz üzerinden detayları inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz.

PrimeXBT Covesting, PrimeXBT ‘de Yeni Covesting Getiri Hesaplarıyla Tanışın

Likidite Sağlayıcı Olarak COV Kazanmak

DeFi protokollerini aynı zamanda otomatik piyasa yapımı adı verilen kripto varlıklarından para kazanmanın yeni bir yolunu sunmaktadır. Likidite sağlayan bir borsadan ziyade, bu protokoller token sahiplerinin kendilerinden likiditeyi bir araya getirir. Uniswap kullanarak, COV token sahipleri ve likidite sağlayanlar ödül kazanabilirler. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz(Görseller detaylar için yardımcı olacaktır).

Ek ve son olarak COV’un yakılarak(Burn) dolaşımdaki arzı azaltılır. Bu sayede azalan arz ile beraber değer kazanımı gerçekleşir.

Covesting Getiri Hesapları

Bu yılın üçüncü çeyreğinde, kullanıcıların PrimeXBT hesaplarında boşta duran kripto varlıkları üzerinden stake etme yoluyla pasif gelir elde etmelerine olanak tanıyan Covesting Getiri Hesaplarını başlatılacaktır.

Katılmak için buraya tıklayarak kayıt aşamasını tamamladıktan sonra Covesting sekmesi> Getiri Hesapları’na tıklayın. Ardından isteğiniz listeye katılabilirsiniz. Bir aylık giriş aşamasında, +% 1 bonus, PrimeXBT’deki en iyi kripto varlıklarının APY’sine otomatik olarak uygulanacaktır.

Staking yöntemi ile pasif gelir elde etmek isteyen yatırımcılar için PrimeXBT ve Covesting ortaklığı pek çok özel fırsat sunmaktadır. Gelecek duyuruları Türkçe takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı takipte kalabilirsiniz.

TwitterFacebook.

SINOVATE(SIN) Haftalık Güncelleme (19/04/2021 – 26/04/2021)

Bitcoin ‘in Gerçekten Ne Olduğunu Biliyor musunuz?

Yorum Yaz

isimFiyatGrafik (7gün)
bitcoin
Bitcoin (BTC)
$58,134.00
ethereum
Ethereum (ETH)
$2,080.07
binancecoin
Binance Coin (BNB)
$408.18
ripple
XRP (XRP)
$1.02
tether
Tether (USDT)
$0.998