a
coinnet

Ref Finance Eylül Ayı İncelemesi

Ekim ayında daha çok sürpriz ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan Ref Finance için Eylül ayı inanılmazdı.

Hey Ref Finance kullanıcıları! Umarım hepiniz harika bir Eylül geçirmişsinizdir!

Ref Finance için Eylül oldukça verimli geçti ve inanılmaz bir ay oldu. Eylül ayında ürünler ile ilgili lansmanlar, tüm zamanların en yükseğine çıktığımız rekorlar ve topluluk ile eğlenceli etkileşim içerisinde olduğumuz harika ve heyecan verici anlar, kısacası birçok güzel gelişme oldu.

Arkadaşlarımıza bu ayın en iyilerinin tam bir özetini vermek istedik.

Farming on Ref Finance’in lansmanından başlamak için daha iyi bir yer!

Ref Finance’te Çiftçilik

Ref Finance’te Çiftçilik, 3 Eylül’de altı farklı çiftlik başlatıldı.

Şu anda kullanılabilen altı çiftlik:

  • $REF — $YAKIN
  • $USDT — $YAKIN
  • $DAI — $YAKIN
  • $SKYWARD — $YAKIN
  • $EKİM — $YAKIN
  • $weTH — $YAKIN

Ref Finance’da Eylül ayında çiftçilik için ulaşılan toplam değer 70 milyon dolar oldu. Bu Ref Finance için harika bir haber ve bizi de son derece heyecanlandıran bir gelişme oldu. Çiftçilik hala devam ediyor ve buradan kontrol edebilirsiniz.

Yeni listeleme

Eylül ayı ile birlikte Ref Finance’ın dünyanın en çok tercih edilen kripto para birimi veri toplayıcısı CoinGecko’da listelenmeye başladığımızı övünçle söyleyebiliriz.

Ref Finance’i artık CoinGecko’da burada bulabilirsiniz.

Yeni Zirvelere Ulaşmak

Çiftçilik alanımızın kullanıcılar tarafından beğenilmesi ve tercih edilmesi bize mutluluk verse de farklı alanlarda da zirveye ulaşmayı başardık.

Eylül ayı itibari ile $REF token tüm zamanların en yükseğine ulaşarak, 7,78 dolar oldu. Bu ATH ile birlikte Ref Finance’ın nereye gideceğini de görmek bizi heyecanlandırmaya başladı. Buna ek olarak, Eylül ayı itibari ile 50 milyon dolarlık işlem hacmini aştığımızı da mutlulukla bildiriyoruz.

DeFi Llama Listesi

13 Eylül’de Ref, bir DeFi TVL veri toplayıcı ve analitik kontrol paneli olan DeFi Llama’da listelendi.

Bizi DeFi Llama’da bulabilirsiniz, burada.

Coin Telegraph’ta Ref Finance!

Eylül ayı içerisinde ekosistemi desteklemek için 15 milyon dolar toplayan NEAR’dan Cointelegraph’ta bahsedildi.

İşte o parçadan kısa bir alıntı:

“Ref Finance, Near’daki ilk yerel DeFi protokolüdür. Düşük işlem ücretleri, yerleşik geliştirici teşvikleri, yenilikçi likidite havuzu tasarımı ve SputnikDAO aracılığıyla merkezi olmayan yönetişim başta olmak üzere, benzer ürünlere göre çeşitli rekabet avantajlarına sahiptir. Üç ay önce piyasaya sürülen Uniswap benzeri bir otomatik piyasa yapıcı olan ana ürünü, şimdiden 50.000’den fazla kullanıcıyı kendine çekti ve platformunda toplam değeri 50 milyon doların üzerinde kilitlendi.”

Topluluğun İnşası

Son olarak, Ref Finance’te hepimiz topluluğu oluşturmak ve hayranlarımıza ve takipçilerimize geri vermekle ilgileniyoruz. Bunu akılda tutarak, 24 Eylül’de Yakın Kore topluluğuyla Her Şeyi Sor (AMA) etkinliğimizi başarıyla gerçekleştirdik ve burada 200 dolar ödül verdik.

Buna ek olarak, Discord’da toplam 500 dolar ödüllü bir çiftçilik testini ve Rus Ref Topluluğu ile başka bir testi başarıyla gerçekleştirdik.

Yakın Kore Topluluğu ve Rus Ref Topluluğu ile konuşmayı çok sevdik ve gelecekte daha fazla topluluk etkinliği düzenlemek için sabırsızlanıyoruz.

Ref Finance Hakkında

NEAR’da öncü bir protokolün üzerine inşa edilen REF Finance, NEAR’da başlatılan tüm merkezi olmayan uygulamalar için likidite ve takas özellikleri sağlayan AMM’si aracılığıyla tüm ekosisteme ağ geçidi görevi görür. Bunu yapmak için REF, Ethereum tabanlı varlıkları NEAR’a sorunsuz bir şekilde bağlayan ve böylece bir dizi DeFi kullanıcısının daha düşük ücretlere ve daha hızlı işlem hızlarına erişmesini sağlayan ünlü Rainbow Bridge’i uygular.

En son haberler ve duyurular için bizi Twitter’da takip ettiğinizden ve Ekibimiz ve Topluluğumuzla daha derin düzeyde etkileşim için Discord veya Telegram’a katıldığınızdan emin olun.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.