CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Ripple Fiyatı Ön Duruşma Öncesi Artıyor

Ripple Fiyatı, Ripple Fiyatı Ön Duruşma Öncesi Artıyor

Ripple ile SEC bugün ilk kez karşı karşıya gelecek. İlk duruşmadan önceki itirazlar bugün yapılacak. Türkiye saati ile henüz ön duruşma başlamadı. Fakat, tüm piyasada düşüş olmasına rağmen Ripple fiyatı gayet iyi dayanıyor.

Bitcoin gün içerisinde 47.000 dolara kadar gerileme yaşadı. Bitcoin fiyatındaki bu değişim altcoinleri de yalnız bırakmadı. Çoğu altcoin az veya çok düşüş yaşadı. Buna rağmen XRP direniş gösterdi. Neredeyse yeşil kalan tek coin olduğunu söyleyebiliriz.

Sabah saatlerinde Ripple ana merkezinin Wyoming Eyaletine taşındığı bildirilmişti. Bunun üzerine fiyat %15’lik bir artışla taçlandı. Yazının yazıldığı sırada 0.57 dolardan işlem görüyor.

Bugün Duruşmada Neler Olacak?

Bugün taraflar ilk kez karşı karşıya geliyor ve yatırımcılar Ripple fiyatı açısından oldukça heyecanlı. Hatta Twitter’da da Ripple hashtag’iyle gündem olmuş durumda. Yakın geçmişte SEC eski başkanı da Ripple lehine konuşmuştu. Tarafların daha önce anlaşmadığı biliniyor.

Bugünkü duruşmada hakim her iki taraftan da meseleyi özetleyen bir rapor isteyecek. Herhangi bir sonuca varılmaması veya çözüm bulunmaması halinde yargıçlar devreye girebilir.

XRP’yi Neler Bekliyor?

Dava haberi ilk geldiği andan itibaren piyasa tepkisi çok hızlı gerçekleşti. Geçmiş dönemde kısa bir zaman aralığında neredeyse %70’lik bir düşüş oldu. Boğa koşusuna rağmen kendisini tam anlamıyla toparlayamadı. O dönemlerden beri zarara uğrayan yatırımcılar bugün için çok umutlu bir şekilde bekliyor. Güzel bir haber ile aralık ayında yaşanan %70’lik düşüşü telafi etmek istiyorlar.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

Benzer Yazılar

Eski Coinbase Yöneticisi: Ekonominin Çöküşü Yeni Başlıyor

Doğan Şahin

YOL HARİTASI AÇIKLANDI CARDANO(ADA) %60 FIRLADI

Doğan Şahin

Bitcoin İçin Çok Önemli Tarih Yaklaşıyor

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku