CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Sıfır Güvenlik İhlali – Sıfır Token Kaybı | BigONE, Varlık Güvenliğinden Daha Fazlası…

, Sıfır Güvenlik İhlali – Sıfır Token Kaybı | BigONE, Varlık Güvenliğinden Daha Fazlası…

BigONE, 2017 yılında dört ilke üzerine kurulmuş, (Dürüstlük, Güvenlik, Profesyonellik ve Kazan-Kazan) küresel bir kripto para birimi alım satım ve saklama platformudur. Borsa, kapsamlı dijital varlık ticaret hizmetlerini geliştirdi. Ekosistem, hem spot hem de marj ticareti, sözleşmeli ticaret, B2C kredileri, merkezi madencilik havuzu BigProxy, merkeziyetsiz borsa BigDEX, dijital varlıklar kitle fonlaması platformu AngelONE (IEO), varlık yönetimi ürünleri dahil olmak üzere bir dizi dijital varlıkları yönetir ve kullanıcılara kendi ihtiyaçları için tek noktadan çözüm sunar.

BigONE’de güvenlik bir seçim değildir. Borsa, kullanıcılarının dijital varlıklarının güvenliğini korumak için her gün birinci sınıf teknolojileri ve güvenlik önlemlerini kullanır. Aslında, 2017’de kurulduğundan bu yana, BigONE, kullanıcılarımızın varlıklarının tek bir jetonunu bile kaybetmedi, aslında bu makaleyi yazarken bir dünya rekoru kırıldı.

BigONE’nin çekirdek ekibi, kripto para birimi alım satım platformlarını yönetmede beş yıllık deneyime sahiptir ve dijital varlıkların tedarik edilmesinde de uzman deneyimlerle donatılmıştır. BigONE, Blockchain ruhunu tam olarak destekler, ONE Ecosystem token’ını geliştirir ve borsanın karının ve faydalarının tüm BigONE kullanıcıları ile paylaşılmasını savunur. BigONe, Blockchain’in geleceği daha iyi hale getirebileceğine inanıyor ve dünya üzerinde Blockchain’e açılan kapı olmak için çalışıyor.

BigONE Exchange, BigONE’nin öncüsü Yunbi.com’dan büyük kaynaklar devralmıştır. Ekip, ETH, NEO, QTUM, SC ve EOS gibi premium blok zinciri projelerini keşfeden dünyadaki ilk kişiler oldu ve en son olarak Yunbi’de ilk IEO’yu başlattılar. EOS ortaya çıktığından beri, BigONE EOS ekosisteminin gelişimini ve refahını kolaylaştırmaktadır. BigONE yalnızca tüm EOS Candy airdrop’larını desteklemekle kalmaz, aynı zamanda ilgili alım satım çiftlerini hızlı bir şekilde sisteme eklenmesini sağlar.

BigONE, kullanıcılarıyla büyürken kendi özelliklerini de geliştirdi.

 

Güvenli ve Kararlı: Platform, % 100 rezerv fonu kullanıyor ve dünyanın önde gelen blok zinciri ekosistem güvenlik şirketi SlowMist’ten en yüksek güvenlik denetimi doğrulamasını aldı.

Örneğin, BigONE, insan-makine tanımlaması için kaydırıcı doğrulama kodunu etkinleştirdi ve oturum açma işlemi sırasında şüpheli bir şey olduğunda güvenlik ekibinin manuel kontrolünden bahsetmek yerine, kullanıcıların kimlik avına uğramasını önlemek için bir anti-phishing hatırlatıcısına sahip.

 

Para Yatırma ve Çekme Güvenliği: Güvenlik, SlowMist AML sistemi ile entegre edildi ve olağandışı bir şey olduğunda, BigONE’nin gerçek insan güvenlik ekibi bunu manuel olarak kontrol edecektir.

 

İzin Güvenliği: GCP platform hesabı, G Suite hesabına bağlıdır ve tüm izinler, şirket posta kutusu devre dışı bırakılarak iptal edilebilir. Bu güvenlik önlemi olmadan, milyonlarca jeton, kısa bir süre önce diğer bazı tanınmış borsaların eski çalışanları tarafından çalındı.

 

Sunucu Güvenliği: Tüm hizmetler k8s’de yönetilir ve korunur.

 

Özel Anahtar Güvenliği Hizmeti ve Yönetimi: Tüm özel anahtarlar ve şifreler k8’lerin gizli mekanizması ile yönetilir ve programın çalışma zamanı ortamına göre ortam değişkenleri şeklinde enjekte edilir. Sırrın güncellenmesi, kendini işine adamış bir kişinin sorumluluğundadır ve ilgili kişi, şifresiz metin değil, yalnızca alıntı yapabilir.

 

Özel Anahtar Güvenliği: Hem Sıcak Cüzdan hem de Soğuk Cüzdan, özel anahtar ve ana anahtar oluşturmak için güvenli rastgele sayı yöntemlerini kullanır ve depolamayı şifrelemek için yüksek güçlü bir algoritma kullanır. Tüm hassas bilgiler hafızadadır ve kullanımdan hemen sonra silinir.

 

Değersiz Hiçbir Şey Yapma: BigONE kurulduğundan beri, şirket “değersiz hiçbir şey yapma” ahlaki ilkesini sürdürüyor ve günlük işleyişte buna bağlı kalıyor. BigONE’yi diğerlerinden ayıran şey, asla piyasayı manipüle etmemesi veya kullanıcılarından yararlanmak için gizli bir sistem kurmamasıdır. BigONE kullanıcıları, tıpkı BigONE gibi adil ve dürüst ticaret yapar.

 

Yüksek performans: Temel işlem mimarisi, yüksek eşzamanlı erişimi destekleyen PXN profesyonel eşleştirme motorunu kullanır. Yıllar süren teknoloji birikimi sayesinde BigONE, arayüzünü ve ticaret deneyimini önemli ölçüde bir sonraki seviyeye taşımış ve daha istikrarlı teknoloji ve yerelleştirme ile küresel kullanıcılara hitap etmiştir.

 

BigONE, genel olarak, diğer bitcoin ticaret platformlarının altını oyan güvenlik saldırılarına yanıt olarak tüccarların zorunlu ihtiyaçlarını çözmek için tasarlanmıştır. Emsalsiz güvenliği, birinci sınıf ürünleri ve alışılmadık iş ahlakı, çok az sayıda borsanın sahip olduğu, ancak çoğunun imrendiği şeylerdir.

 

BigONE Website: big.one

Twitter: https://twitter.com/BigONEexchange

Telegram: https://t.me/B1_EN

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bigone-exchange/

Yeni kullanıcı kaydı girişi: https://bigone.com/users/new?code=S149L39D

Contact Email Address

[email protected]

Supporting Link

https://big.one/

Benzer Yazılar

Ledger Müşteri Bilgileri İnternete Sızdırıldı

Yavuz Cem AKYOL

COCOS-1080 Standardı ile Oyunlar Arası Varlık Geçişi

Hilal DERİN

2014’te $10.000 Bilen Milyarder, Yeni Bitcoin Tahmininde İddialı!

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku