a
coinnet

Sinovate takipçileri, geçmiş haftalık gelişmeleri incelemek için buraya, BETELGEUSE Mainnet’in son duyurusuna göz atmak için buraya tıklayarak başlayabilirler. Devam edenlerle birlikte SINOVATE Mayıs 2021 Raporu ‘nu incelemeye başlayabiliriz…

Bildiğiniz üzere V Label sertifikasına sahip olan ilk Türk kripto projesi SINOVATE(SIN), haftalık olarak gelişmeleri ve duyuruları topluluğu ile paylaşan, şeffaf bir projedir. Sinovate için Mayıs ayı, kod geliştirmeleri ve hata düzeltmeleriyle geçen aksiyon dolu bir hafta oldu. Bu doğrultuda merkezi olmayan bulut depolama çözümü Incorruptible Data Storage (IDS), hibrit konsensüs için şirket içi yerleşik PoS4 algoritması, özel InfiniteChain SideChain ve çok daha fazlasının piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere ufukta beklenen birçok uygulamanın gerçekleşeceği önemli bir yıl bizleri bekliyor.

Güncellemeler ve gelişmeler için Sınovate sosyal medya hesaplarını ve iletişim kanalları takip edebilirsiniz.

DUYURULAR

Yaklaşan Betelgeuse Mainnet yükseltmesi için herkese açık bir ağ üzerinde test aşamaları gerçekleştiriliyor. Zor ve kritik olan kısım atlatıldı ve hardfork cüzdan sürümüne hazırlıklar başladı.

Her yıl olduğu gibi bu zamanda; sonsuzluk düğümlerinin 12 aylık sınırlı ömrünün doğası gereği, daha fazla yeni düğüm ve artan ödüller için bir şans için süresi dolan birçok eski düğüm olacaktır.

Aynı zamanda Finance Magnets(Finans Mıknatısları) Sinovate’in enflasyona karşı dayanıklılığını konu alan bir makale düzenledi. Buraya tıklayarak Sınovate’in enflasyonla nasıl mücadele ettiğine ve gerçek deflasyonu nasıl hedeflediğine ilgili makaleden ulaşabilirsiniz.

Ek olarak Proof of Burn(Yakma Kanıtı) ile deflasyona nasıl ulaşacağımıza dair bakış açımız budur: Buraya tıklayabilirsiniz.

SINOVATE Mayıs 2021 Raporu

Topluluk ve Sosyal Medya Gelişimi

Tüm sosyal medya ve iletişim kanallarında büyümeye devam ediliyor.

Sosyal medya ve iletişim kanalları
Sinovate.io (İnternet sitesi verileri)

Geliştirme

SINOVATE her zaman olduğu gibi, gelişmekle meşgul. Yaklaşan Betelgeuse ana ağ yükseltmesi ve hibrit fikir birliği için teminat kanıtı eklenmesi, geliştirme ekibini bir hayli meşgul ediyor.

Buraya tıklayarak projenin Github hesabı üzerinden kaynakları inceleyebilirsiniz.

Devam Eden Sinovate Güncellemeleri

  • Betelgeuse Mainnet
  • Dördüncü nesil özel Proof of Stake(Hisse Kanıtı) algoritması PoS4 hibrit fikir birliği.
  • BTC 0.21 Kod Tabanı.
  • Teminat yan zinciri, varlık yaratma InfiniteChain. Alterra Dünya Çapında Ortaklık.
  • Hatasız Veri Depolama. IDS – Adım 1. Blockchain tabanlı elektronik posta.
  • bFTP. Blockchain Dosya Aktarım Protokolü.
  • SINCORD Messenger (Merkezsiz Doğrudan Mesajlaşma).

Detaylı teknik bilgi için SINOVATEblockchain Github sayfası.

Blockchain İstatistikleri

SINOVATE Mayıs 2021 Raporu

SINOVATE(SIN) güncellemeleri İngilizce dilinde topluluğa duyurulmaktadır. Genel güncellemeler, sosyal medya ve topluluk gelişimi ve Github teknik detayları için resmi sosyal medya kanallarını takip edebilirsiniz.

SINOVATE’IN DiscordTwitterTelegramFacebookRedditGithub, Linkedin, Team, Instagram ve Youtube kanalları.

SINOVATE(SIN) güncellemelerini her hafta olduğu gibi önümüzdeki haftalarda da topluluğa duyuracak. Haftalıklar bültenler şeklinde yapılan güncellemeler ve duyurular kullanıcılara aktarılıyor. Projenin güncellemelerini Türkçe okumak için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalabilirsiniz. Detayları ve etkinlik takvimini aktarıyor olacağız.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.