a
coinnet

SINOVATE(SIN) Haftalık Güncelleme (05/04/2021 – 12/04/2021)

V Label sertifikasına sahip olan ilk Türk kripto projesi SINOVATE, haftalık olarak gelişmeleri ve duyuruları topluluğu ile başlayan, şeffaf bir projedir. Geçmiş SINOVATE (SIN) güncellemeleri için buraya tıklayabilirsiniz. Hazırladığımız bu makale belirtilen tarih aralığında hazırlanmış en güncel yazıdır. Bu arada PoS4 hibrit algoritması, yaklaşan Betelgeuse Mainnet sırasında uygulanmadan önce SINOVATE ekibi tarafından kapsamlı bir şekilde test ediliyor. Staking ise Nisan ayı sonuna kadar hazır hale gelecek. Üzerinde herhangi bir bug ve açık şimdilik bulunamamış.

Detaylar ise şu şekilde;

SINOVATE (SIN) Haftalık Güncelleme

SINOVATE, Topluluğu ve Sosyal Medya

Haftalık olarak kayıt edilen gelişme, her hafta olduğu gibi veriler ile paylaşılıyor. Aşağıdan bu haftanın sosyal medya verilerine, buraya tıklayarak geçmiş haftalarda yayınlanan sosyal medya gelişimini inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve paylaşılan detayları buraya tıklayarak(Github) inceleyebilirsiniz. Proje, anlamak için yazılım ve teknik bilgiler içeren bir kısımda yayınlıyor. Açık kaynak kodlu bir şekilde gelişimi takip edebilirsiniz.

Gelecek Özellikler ve Yenilikler

SINOVATE(SIN) daha güvenli ve yenilikçi bir sistem için yepyeni PoW algoritmaları geliştiriyor. Bu sayede kısaca %51’lik gibi yıkıcı saldıralara karşı koruma sağlanacak. Ayrıca X25X madenciliği için ASIC, FPGA ve QUANTUM direncini sağlayarak süreçteki merkezi olmayan fikir birliği mekanizmasını sağlanmaya çalışılacak.

  • X25X GPU Algoritması. Daha az güç daha hızlı hesaplama yeteneği.
  • Deterministik Sonsuzluk Düğümleri Tüm kripto para birimi projelerinin karşılaştığı hiperenflasyonun üstesinden gelmek için özel olarak tasarlanmıştır. Infinity düğümleri, emsalsiz ağ güvenliği ve kararlılığı ile birlikte teminatı yakar.
  • Büyük veri depolama için sınırsız özel ağ.

Projenin yola haritası için buraya tıklayabilirsiniz.

SINOVATE(SIN) güncellemelerini her hafta olduğu gibi önümüzdeki haftalarda da topluluğa duyuracak. Haftalıklar bültenler şeklinde yapılan güncellemeler ve bazı duyurular kullanıcılara aktarılıyor. Projenin güncellemeleri Türkçe okumak için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalabilirsiniz. Detayları ve etkinlik takvimini aktarıyor olacağız.

Cocos – BCX, Jinse Finance Tarafından Düzenlenen DeFi Yeniliğine Katılıyor

PBOC CBDC Testlerini Haninan’da Gerçekleştiriyor, Biden ve Ekibi Beklemede

Bitcoin, 63.000 Doların Üzerinde Yeni Zirve Belirledi

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.