a

SkyBridge Capital Kurucusu Bitcoin Fiyatı Hakkında Konuştu

Beyaz Saray eski kurumsal iletişim direktörü, Küresel yatırım şirketi SkyBridge Capital'in kurucusu olan Antony Scaramucci, Bitcoin fiyatı hakkında konuştu.

SkyBridge Capital tarafından Bitcoin’in 2024 yılına kadar kazanacağı değeri açıklayan Scaramucci, bu ifadesi ile kripto para dünyasının dikkatini çekti.

Bitcoin 100 Bin Dolar Olabilir

SkyBridge Capital kurucusu Antony Scaramucci tarafından açıklanan beklenti kripto para oyuncularının dikkatini buraya çevirdi. Çünkü Scaramucci’ye göre Bitcoin’in değeri 100 bin dolara kadar çıkabilir. Küresel alternatif yatırım şirketi SkyBridge Capital’in (“SkyBridge”) kurucusu ve yönetici ortağı olan eski Beyaz Saray İletişim Direktörü Anthony Scaramucci, Bitcoin’in önümüzdeki iki yıl içinde 100 bin dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Scaramucci, CNBC ile yaptığı röportajda Bitcoin’in önümüzdeki yıldan itibaren yükselişe geçmesini beklediklerini ve iki yıl içerisinde de altı haneli bir yere gidebileceğine dikkat çekti. Analitik platformu Glassnode’dan gelen verilere atıfta bulunan Scaramucci, dünyada 245 milyona yakın bireysel Bitcoin cüzdanı olduğunu tahmin etti ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ben yaptığımda veya SkyBridge ilk Bitcoin yatırımını yaptığında 85 milyon cüzdandan bahsediyorduk ve bu 2020 Ekim-Kasım aylarıydı, bu yüzden Bitcoin ağının muhteşem büyümesini bir düşünün”

İlgili Haber: SkyBridge CEO’su Anthony Scaramucci, BTC Beklentisini Paylaştı

Cüzdan ve Bitcoin İlişkisi

SkyBridge Capital kurucusu Scaramucci’ye göre, kripto para cüzdanları ile Bitcoin arasında ilişki söz konusu. Buna göre, cüzdanlar piyasasında Bitcoin’in işlem sayısı arttıkça daha fazla güven gelişecek. Efsanevi Ark Invest’in CEO’su Cathie Wood’un, bir milyar Bitcoin cüzdanının “kolayca” madeni para başına 500 bin dolarlık bir fiyata çevrileceğini söyleyeceğini belirtti.

Scaramucci, Bitcoin’in 2024 yılına kadar 100 bin dolar sınırını kıracağını tahmin ederek, piyasa değerine göre bir numaralı kripto varlığın küresel olarak iyi bir şekilde ölçeklendiğini söyledi. Önümüzdeki yıl itibari ile SkyBridge Capital tespitinin gerçekleşip, gerçekleşmeyeceği test edilecek. Ancak kripto varlık 100 bin dolara çok uzak bir pozisyonda duruyor. 46 bin dolar seviyelerinde seyreden dijital para, önümüzdeki günlerde 51 bin doları kıramazsa zor günleri geri çağırabilir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.