a
coinnet

stats.gallery, NEAR Ekosistem İçin Dost Rehberiniz

stats.gallery, kullanıcılarının NEAR’a ait olan ekosistemi kavramaları için tasarlanmış yepyeni bir projedir.

Jacob Lindahl ve Dan Podkovko’nun tasarladığı ve oluşturduğu stats.gallery, NEAR cüzdanı kullanıcıları yalnızca ağdaki etkinliklerin anlık görüntüsünü elde etmeyecekler. Bunun yanı sıra sistemdeki farklı özellikleri kullanmaları halinde ödül kazanma şansına sahip olacaklar.

Bu özellikleri kullanmak için stats.gallery sayfanızdan cüzdan adreslerini ekleyiniz. Bağlandıktan sonra bilgilendirici özellik ortaya çıkacak ve bu sırada belirli görevleri tamamlayarak NEAR’ı keşfetmiş olacaksınız.

Lansman ile birlikte bahsedilen görevlerde NEAR’ı aktarma ve alma, yeni hesaplar oluşturma, sözleşmeleri dağıtma ve işlev çağrıları yapmayı içerir. Ayrıca stats.gallery için bir oyunlaştırma öğesi de var. Kullanıcılar, aşağıdakileri içeren soruları tamamlayarak rozet kazanabilir:

  • NFT alma
  • Belirteç aktarımı gerçekleştirme
  • 10 veya daha fazla token transferi yapmak
  • Staking

Cüzdanı kullanan diğer NEAR topluluğu üyeleri ile kıyaslanmanız sonucunda sıralamada nerede olduğunuzu görebilmek için oluşturulan liderlik tablosu da mevcuttur.

“stats.gallery, Wallet ve Explorer gibi temel kaynaklara rakip olarak tasarlanmamıştır. Jacob Lindahl ve Dan Podkovko, bunun yerine herkesin kullanması ve kolayca sindirilebilir ve eğlenceli bir gösterge panosu olarak başvurması için tasasız bir kılavuz ve araçtır” diyor.

Ekip, daha fazla rozet ve çizelge, daha fazla skor tablosu ve bir topluluk yönetişim sistemi dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik yayınlamayı planlıyor.

stats.gallery hakkında daha fazla bilgi edinin ve bugün puan kazanmaya başlayın!

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.