Student Coin ICO’yu Bitirdi, Şimdi Büyük DEX’te Sahneye Çıkma Zamanı!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Student Coin (STC), kripto sektöründe üstün bir başarı elde etti. Student coin’in ICO’su planlanan tarih olan 30 Nisan’dan önce tamamlandı. 150 fazın tamamı bitti ve kripto paralar satıldı.

Geçen ayın sonlarında, Twitter’da Student Coin ‘in planlanan süresinin üçte ikisinde sabit sermayesine (hard cap) ulaşarak 21.000.000 $ topladığı paylaşıldı. Bu süre boyunca, 250.000’den fazla kullanıcı STC başlangıç paneline kaydoldu ve 10.000’den fazla kullanıcı telegram hesaplarına katıldı. Şimdi, başarılı ilk coin teklifi (ICO) beklenenden çok daha erken bitti.

Student Coin ’in yerel tokeni – STC, şu anda yazım sırasında 0,0397 $ fiyat değerine sahip. Şimdiye kadar 100.000’den fazla sahibi var. Platform, kullanıcıların başlangıç, NFT ve DeFi tokenleri dahil olmak üzere kişisel varlıkları kolayca tasarlamasına, oluşturmasına ve yönetmesine izin veren ilk kripto platformu olarak adlandırıyor.

Bununla ilgili olarak, STC’nin platformunda tokenize edecek ilk projesi Smart Marketing Token olacak. Bu, ilk tokenize edilmiş tam hizmet dijital pazarlama ajansıdır.

Student Coin, belirli bir yol haritasını izleyerek 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana hızla gelişiyor. Örneğin, Mayıs 2021’de STC staking başlatılacak. Bunun dışında 2 majör ve 3 minör borsa kendi yerel tokenlerini listeleyecek. Şu anda Bithumb exchange, Uniswap, CoinTiger ve Waves borsasında STC ticareti yapılabiliyor.

Ayrıca, kullanıcıların popüler token ticareti yapabilecekleri kendi borsasını başlatmak için çalışmalar hızla sürüyor. STC, kullanıcıları platformla etkileşime girmeye teşvik etmek için premium tokenler de sunacak.

Student Coin resmi web sitesine ulaşmak için lütfen linke tıklayın!

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

Yorum Yaz

isimFiyatGrafik (7gün)
bitcoin
Bitcoin (BTC)
$58,134.00
ethereum
Ethereum (ETH)
$2,080.07
binancecoin
Binance Coin (BNB)
$408.18
ripple
XRP (XRP)
$1.02
tether
Tether (USDT)
$0.998