CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

SushiSwap Balinaları, Değeri Daha da Arttırabilir

sushiswap, SushiSwap Balinaları, Değeri Daha da Arttırabilir

Sushiswap balinaları, varlığın değerini daha da yukarı çekebilir. Nedenlerini makalemizde açıklıyoruz.

Sushiswap defı ekosistemindeki popüler DEX, son birkaç ay içinde epeyce gelişme gördü. SushiSwap tokenı da bu büyümeyi yansıtıyor. 2021’in başlangıcından bu yana yüzde 170’in üzerinde kazanç kaydetti. Basın zamanında, SUSHI 7.2 $’ın üzerinde bir ticaret değerine sahip ve Coinmarketcap listesinde 46.sırada yer alıyor.

Sushiswap’ın geçen ayki fiyat hareketi beklentileri aşmış olsa da, altcoin pazarında olduğu gibi, SUSHI’nin Bitcoin’in etkisine karşı bağışıklığı olmadığı da açıktır. Madeni para, lider coin ile güçlü bir korelasyon gösterdi ve geçen ay Bitcoin ile senkronize olarak fiyat düzeltmeleri gördü. Daha yakın zamanlarda, Sushiswap’ın fiyatı 11 Ocak’ta yüzde 38’den fazla düştü ve geçen hafta Bitcoin yüzde 8’lik bir düşüş yaşadığında, SUSHİ bu hareketi yansıtıyordu ve ticaret fiyatının yaklaşık yüzde 28 oranında değer kaybettiğini gördü.

Bununla birlikte, 21 Ocak’taki fiyat düşüşünden bu yana performansına bakacak olursak, SUSHI’nin fiyat hareketi, güçlü yükseliş momentumu ile oldukça umut verici görünüyor. Son 48 saat içinde, madeni para yüzde 100 toparlanmayı başardı ve değerli $7 işaretinin üzerindeki konumunu korudu. İlginç bir şekilde, Santiment’in bu kurtarma çalışması ve genel yükseliş momentumu SUSHİ ile ilgili verileri, belirtecin kullanıcı tabanı – balina hesaplarının bir yönüne işaret etti.

Sushiswap Balinaları Devrede

Yılın başından bu yana, SushiSwap için balina adresleri arttı. 100 binden fazla SUSHI’ye sahip olan hesaplar son iki haftada yüzde 74 arttı. Bu, grafiklerdeki tokenın fiyatı için iyi bir sonuç verdi. Bitcoin boğa koşusuna başlamadan önce belirtecin değerlemesiyle karşılaştırıldığında, Sushiswap’ın şu anki fiyatı son derece iyi.

SUSHI’nin şuandaki 7.2 dolarlık fiyat noktası DEX ve token’in popülaritesi göz önüne alındığında, yakın geçmişte epeyce önemli gelişmelere sahip olduğu gerçeğiyle birlikte çok fazla görünebilir. Birkaç hafta önce, Sushiswap’ın 2021 yol haritası, bu yılın 2. çeyreğinden itibaren Polkadot ile entegre olma planlarını açıkladı. Bu momentum ve gelişmeler dizisi, $7.4 direncini ihlal etse bile SushiSwap için fiyat keşfine yardımcı olacaktır. Bu, madeni para için önemli bir seviyeydi ve son birkaç gün içinde çok sayıda başarısız girişimde bulundu.

Bununla birlikte, büyük balina hesaplarının devam eden büyümesi ve güçlü hodling duyarlılığı göz önüne alındığında, Sushiswap’ın $7 değerlemesinin önemli bir artış görmesi muhtemeldir.

Kaynak: AMBCrypto

Benzer Yazılar

Nouriel Roubini, BTC’nin Para Birimi Olmadığını Söyledi

Yavuz Cem AKYOL

Arjantin Merkez Bankasından Kritik Blockchain Hamlesi

Doğan Şahin

Binance Dört Kripto Para İşlem Çiftini Delist Ediyor

Sezer

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku