a

Terra Destekçisi Olarak Bilinen Galaxy Digital, Likidite Güncellemesi Yaptı

Kripto para dünyasında önemli yatırımları bulunan Galaxy Digital, aynı zamanda Terra Luna destekçisi olarak da biliniyor.

Mike Novogratz’ın başında bulunduğu Galaxy Digital, Luna ve stablecoin Terra USD’nin hızlı bir şekilde erimesine karşın bir şirket güncellemesi yayınladı.

Terraform Labs ve Luna’nın İlk Destekçilerinden

Galaxy Digital, Terraform Labs ve Luna ilk çıktığı zamanlardan bu yana destek veren ender şirketler arasında yer alıyor. Şirket, mevcut dijital varlığın ve daha geniş piyasa koşullarının hissedarlara, karşı taraflara ve müşterilere sermaye ve likidite pozisyonu ile ilgili çeyrek içi görünürlük sağlamayı garanti ettiğine inandığını söyledi.

Şirket, 800 milyon dolar nakit ve ek 800 milyon dolar kripto para dahil olmak üzere yaklaşık 1,6 milyar dolarlık bir likidite pozisyonuna sahip olduğunu söyledi. Bu arada, şirkete göre, çeyrekten bugüne net kapsamlı gelirin 31 Mart’a göre yüzde 12 düşüşle 300 milyon dolar zarar etmesi bekleniyor.

Terra blok zinciri üzerine inşa edilmiş algoritmik bir stabilcoin olan UST, bu hafta çözülerek Luna’nın fiyatını neredeyse sıfıra ve daha geniş kripto pazarını bir kuyruk dönüşüne gönderdi.

İlgili Haber: Terraform Labs, Luna İçin Önlemlerini Sıraladı

10,6 Milyon Hisse Geri Alınacak

Bu haber, Galaxy Digital önümüzdeki 12 ay içinde 10,6 milyon hisseyi geri alacak bir hisse geri satın alma planını açıklamasından birkaç gün sonra geldi. Galaxy, Coinbase Ventures, Pantera Capital ve Arrington Capital ile birlikte Ocak ayında bir bağış toplamaya yatırım yapan erken bir Terra destekçisi olarak biliniyor. Novogratz, yanında “Luna” yazan bir pankartla aya doğru uluyan bir kurt dövmesini tweetledi.

Mike Novogratz ve ekibi ilerleyen dönemlerde diğer varlıklara ve şirketlere yönelik nasıl bir pozisyon alacağı ise merak konusu oldu. Yayınlanan bu bilançolara göre, Galaxy Digital Luna’dan ciddi anlamda zarar etmiş gibi görünüyor. Şirket yayınladığı bilanço ve likidite rakamları ile yatırımcılarını bilgilendirdi.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.