CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

TosDis, Unilend Finans İle Stratejik Ortaklık İmzaladı

TosDis, TosDis, Unilend Finans İle Stratejik Ortaklık İmzaladı

TosDis, ekosistemini güçlendirmek ve genişletmek için Unilend Finans ile stratejik ortaklık imzaladı. Bu ortaklık DIS sahiplerine borç verme ve ödünç verme seçenekleri sunarak, jeton sahipleri için fayda yaratacaktır.

TosDis adının açılımı ‘ The one stop DeFi interoperable solutıon ’(tek noktadan Defi uyumlu çözüm) dür. Firma, platformundaki bir dizi ürünü desteklemek vizyonu ile yola çıkmıştır. Bunların arasında Staking-as-a-Service, Liquid Staking, Yield-as-a-Service, eşler arası borç verme ve ödünç alma platformu ve gelişmiş bir DEX bulunmaktadır.

UniLend Finance ise, spot ticaret hizmetlerini ve para piyasalarını akıllı sözleşmeler yoluyla borç verme ve ödünç alma hizmetleriyle birleştiren izinsiz merkezi olmayan bir protokoldür.

Ortaklığın Tüm Detayları

UniLend, TosDis’ in kripto parası olan DIS’in ticaretine izin verecektir. Bu entegrasyon DIS sahiplerine bir dizi fırsat sağlayacaktır. DIS sahipleri Unilend Finance tarafından sağlanan özelliklerden yararlanabilir hale gelecektir.

TosDis, Unilend Finance ile entegrasyon yaparak DIS sahiplerine daha fazla fırsat yaratabileceği bir yol açıyor.

TosDis CEO’ su Mamoon ‘Unilend ile ortaklık, firmamız için ileriye doğru atılmış güzel bir adım. Unilend ile ortaklık kurarak, DIS sahiplerine kripto paraları için daha fazla yardımcı program sağlayabilir ve platformumuza heyecan verici bir isim daha getirebiliriz.’ diyor.

Unilend Finance Nedir?

UniLend, spot ticaret hizmetlerini ve para piyasalarını akıllı sözleşmeler yoluyla borç verme ve ödünç alma hizmetleriyle birleştiren bir DeFi protokolüdür. Para piyasalarında faiz oranları ve teminatlandırma oranları arz, talep ve diğer piyasa güçlerine bağlıdır ve borçlanma limitleri alım satım çiftlerindeki likidite ile belirlenir. Unilend Finans ise akıllı sözleşme entegresi ile hem ticaret hem DeFi özelliklerinin aynı protokol içinde birlikte var olmasına olanak tanıyor. Bu, DeFi’ nin büyümesini sınırlayan likidite ve tasfiye sorununu çözüyor.

TosDis Nedir?

TosDis, kullanıcıların farklı ERC-20 kriptolarını stake etmelerine ve daha sonra Polkadot, BSC gibi diğer blok zincirlerinden gelen kriptoları içerecek şekilde genişlemelerine izin vermek için staking ve tasarruf çözümleri sunmayı amaçlıyor. Firma, herhangi bir PoW ve PoS projesi topluluklarının merkezi olmayan bir şekilde staking sağlaması için bir kripto havuzu oluşturmasını sağlıyor. Bu hizmetler Easystake protokolü kapsamında sunuluyor. Easystake, akıllı sözleşmelere dayanarak merkezi olmayan Staking ve tasarruf çözümleri sunan bir protokol olarak tanımlanıyor.

TosDis ReBlock ortaklığı haberi için tıklayınız.

KAYNAK

TosDis için resmi bağlantılar

Resmi telegram grubu

Duyuru kanalı

Twitter

İnternet Sitesi

Medium

Benzer Yazılar

Blockchain Firması, CO2 Emisyonları İle Mücadele’de Düşük Güçlü Madencilik Cihazını Piyasaya Sundu.

Sezer

Tether’de 1 Milyar Dolar daha Ethereum için Tron’dan Ayrılmaya Ayarlandı..

Kasım ERTAŞ

Cocos-BCX Aylık Raporu – Ekim 2020

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku