a

Triall Topluluk Fonu’na Giriş

Triall'da, topluluk katılımının ve aşağıdan yukarıya inisiyatiflerin sürdürülebilir bir ekosistem oluşturmanın anahtarı olduğuna inanıyoruz. Konuları oylamaya sunarak ve toplam TRL token arzının %10'unu oluşturacak bir yatırım aracı olan Triall Community Fund (TCF) aracılığıyla paydaşları ve topluluk üyelerini ekosistemin karar verme ve yönetişimine dahil edeceğiz.

Triall’da, topluluk katılımının ve aşağıdan yukarıya inisiyatiflerin sürdürülebilir bir ekosistem oluşturmanın anahtarı olduğuna inanıyoruz. Konuları oylamaya sunarak ve toplam TRL token arzının %10’unu oluşturacak bir yatırım aracı olan Triall Community Fund (TCF) aracılığıyla paydaşları ve topluluk üyelerini ekosistemin karar verme ve yönetişimine dahil edeceğiz.

Bu makalede, TCF’nin tam olarak neyi kapsadığını ve ekosisteme değer sağlamak için topluluğu dahil etmek ve teşvik etmek için nasıl tasarlandığını açıklayacağız.

$TRL token ön satışının şu anda tüm hızıyla devam ettiğini biliyor muydunuz?  Ulaşmak için triall.io’yu ziyaret edebilirsiniz! Yatırımcılar, eth gas ücretlerini karşılamaya yardımcı olmak için 150 TRL’lik bir bonus alacaklar.

Triall, konuları oylamaya sunarak topluluğu ekosistemin karar verme ve yönetişimine dahil etmeyi amaçlıyor. Oylamaya sunulabilecek konular, ekosistemde büyük değişiklikler, tercih edilen kuluçka programları, token (kilitleme) teşvikleri, topluluk programları ve ana ortaklarımızla olan ilişkilerin yapısı yıllık değerlendirmesi.

Triall Topluluk Fonu (TCF)

Triall ekosisteminin geliştirilmesine daha fazla dahil etmek için, toplam TRL token arzının %10’u Triall Topluluk Fonu (TCF) için ayrıldı. TCF, topluluk tarafından geliştirilen projeler ve girişimler yoluyla Triall ekosisteminin küresel olarak büyümesine yardımcı olacak. Bu tür projelere  TRL (mobil) cüzdan, uygulamalar, diğer ağlarla token entegrasyonu, pazarlama kampanyaları, Triall’ı tanıtan web siteleri, ödül programları ve yarışmalar veya çoğunluk oyu alan diğer girişimler örnek verilebilir.

TRL tokenlerinin %10’luk ilk havuzu tükendikten sonra, Triall’ın sürdürülebilir işletme gelirinin bir kısmı TCF’ye yeniden yatırılabilir. TCF’deki oylar bağlayıcı değildir, ancak en iyi topluluk girişimlerinin seçimini aşağıdaki şekilde yönlendirebilirsiniz:

1. AŞAMA– SUNUM

1. aşamada herkes TCF tarafından finanse edilecek bir geliştirme fikri önerebilir. Kabul programına hak kazanmak için, TRL tokenlarını kilitlemiş olmanız gerekir. Tüm projelerde sorun bildirimi, çözümü, teknik özellikleri, finansman hedefi, gelirlerin kullanımı, ekip, geçmiş deneyimler ve önceki hibeler hakkında ayrıntılı bilgi verilmesi gerekir. (Teklif şablonları Triall tarafından sağlanacaktır).

2. AŞAMA – AÇIK OYLAMA

Ardından, topluluk oylamasına göre en iyi 5 proje seçilecektir. Bu aşamada, TRL token sahibi olan herkes önerilen topluluk girişimlerine oy verebilir. Bu aşamada oylama için token kilitlenmesi gerekli değildir.

3. AŞAMA – KISA LİSTE

Tüm oylar sayıldıktan sonra, ilk 5 topluluk girişimi (en çok oyu alan) sonraki aşamaya geçecektir. Bu projelere, örneğin Triall tarafından düzenlenen görüşmeler veya AMA oturumları aracılığıyla girişimlerini daha fazla tanıtma fırsatı sağlanacaktır.

4. AŞAMA – SON OYLAMA

Seçilen 5 projeden, nihai topluluk oylamasına göre bir kazanan seçilecektir. Bu aşamada, yalnızca tokenlarını kilitlemiş olan token sahipleri en iyi 5 topluluk girişimine oy verebilir.

5. AŞAMA – KAZANAN!

4. Aşamada en çok oyu alan girişim kazanan ilan edilecek. Bu girişim TCF tarafından desteklenecek ve projeye finansman sağlanacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.