a

VeChain Fiyat Analizi: 0.10 Dolar Desteği Korunuyor

Mayıs aynın son günlerine doğru yaklaşırken gözlerin çevrildiği aylık mum kapanışı, şu anlık şaşırtıcı bir hareket gerçekleştirmedi. Bitcoin, 40.000 dolar direncinden bir hayli uzaklaşmış durumda. BTC’nin güncel fiyatı 35.000 dolar bandında tutunmaya çalışıyor. Durgun geçirdiğimiz bu dönemde önemli kripto paralar, güçlü destek bölgelerine çekilmiş durumda. VeChain Fiyat Analizi ve önemli destek-direnç bölgeleri şu şekilde:

VeChain Fiyat Analizi

VET, Nisan Ayının Güçlü Destek Bölgesine Yaklaştı

Bugün lider kripto paralar dışında marketin alt sıralarında yer alan potansiyel coinler olumlu sinyaller veriyor. Piyasanın bir kez daha geri çekilmesiyle marketin 21.sırasında yer alan VeChain(VET), 0.10 dolar bölgesinde tekrar destek buldu. Bu bölgenin kısa bir süre korunmasından sonra hedeflenen ilk direnç bölgesi  0.155 dolar. VeChain fiyat analizi için takip edilmesi gereken bir başka unsurda genel piyasanın durumu. Son 24 saat içerisinde BTC %6, ETH ise %7.4 değer kaybetti. Piyasanın geri kalanı da düşüşü takip ediyor.

VET için ilk korunması gereken bölge 0.10 dolar bölgesi. Sonrasında aşağıya doğru yapılacak olan her hamle kritik ve ilk güçlü destek bölgesi 0.07 dolar. Bu bölgenin kırılması sonraki 24 saat içerisinde daha düşük seviyeleri getirebilir. Bölgesinin korunması ve yukarı yönlü ivme kazanması ile beklenen ilk seviyeler 0.10 ve sonrasında 0.155 dolardır. Son olarak yaklaşılan güçlü destek bölgesinden gelen alımlara katılarak kısa vadede %1 ve %5 arası karlar değerlendirilebilir.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.