CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Vitalik Buterin: Abd Borsaları Artık Kripto Paralardan Farklı Değil

, Vitalik Buterin: Abd Borsaları Artık Kripto Paralardan Farklı Değil

Ethereum kurucu ortağı ve kripto para piyasasının en önemli isimlerinden olan Vitalik Buterin, geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir tweet’inde ABD borsalarının artık kripto para birimlerinden farklı olmadığını ifade etti. Buterin’e göre hem yapı hem de volatilite olarak ABD borsaları ile kripto paralar benzer bir çizgide ilerliyor.

 

Birçok kişinin dijital varlıkların “normalleşmesini” umduğunu ifade eden Buterin, bunların geleneksel varlıkların seviyesine çıkıp olgunlaşacağının düşünüldüğünü belirtti. Böyle bir durum beklenirken bunun tam tersinin gerçekleştiğini belirten Buterin, dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarının artık volatil altcoin’ler gibi hareket ettiğini vurguladı.

 

Buterin: “Bizim beklediğimiz şey kripto para birimlerinin normalleşip nispeten menkul kıymet borsalarına benzemesiydi. Gerçekleşen şey ise dış dünyanın çılgına dönmesi ve menkul kıymet borsalarının daha çok kripto paralar gibi hareket etmesi oldu” dedi.

Benzer Yazılar

1inch Yeni Sitesi İle Beraber Tekrar Markalaşacak

Buğra ÇAĞLAR

Koronavirüs Türkiye’de! Türk Kripto Yatırımcıları Etkilenir Mi?

Doğan Şahin

Eski Deutsche Bank Yöneticisi, Bitcoin Piyasasına Giriyor

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku