a

XRP Avukatı Yaklaşan Büyük Duyuruyla İlgili Konuştu

coinnet
coinnet

XRP avukatı John Deaton X uygulamasındaki 293,6 binden fazla takipçisine bugün ilerleyen saatlerde “Büyük Bir Duyuru” yapacağını açıkladıktan sonra karakteristik bir şekilde toplulukta yeni bir merak uyandırdı. Her zamanki gibi bu gönderi, takipçilerinin zihninde büyük duyurunun ne olabileceğine dair bir tartışmayı tetikledi.

Deaton açıklamaların ancak “her şey yolunda giderse” geleceğini belirterek gönderiye bir koşul eklemiş olsa da, onu takip edenler, toplumu kızdırması için duyurunun zaten gerçekleşmiş kadar iyi olduğunu savunuyor.

John Deaton şu anda blok zinciri ödeme firması Ripple Labs Inc. ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden davada kilit bir rol oynuyor. Bununla birlikte, en çok 75.000’den fazla XRP sahibini temsil etmesiyle tanınan Deaton, şu anda her ikisi de SEC’e karşı aktif davalarda yer alan Coinbase ve Binance borsalarının yaklaşık 3.000 müşterisini de temsil ediyor.

Alay konusu olan büyük duyuru, entrikayı yepyeni bir seviyeye taşıyan belirsiz bir duygu olan üçlü platformlardan herhangi birini içerebilir.

XRP Topluluk Tahminleri

İnsan doğasında olduğu gibi, Ripple ve XRP topluluğunun üyeleri potansiyel duyurunun ne hakkında olabileceğini tahmin etmeye başladı. Yorumculardan biri John Deaton’ın CryptoLaw programına SEC ihbarcısı Steven Nerayoff’u getirme planlarını tamamlamış olabileceğini söyledi. Ayrıca bunun tüm hafta sonu boyunca devam eden geniş tartışmaları tamamladığını belirtti.

Potansiyel duyurunun doğruluğu bir spekülasyon konusu olmaya devam ederken, ilgi XRP avukatı Deaton’ın şu anda sektördeki birçok kişinin sektördeki yüksek profilli davalardan kaynaklanan ayrıntıların ayrıntılı içgörüleri, analizi ve incelemesi için aradığı bir otorite olduğunu göstermiştir.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.