a

XRP Ledger Altyapısı Muazzam Bir Yükseltme Almaya Hazırlanıyor

coinnet
coinnet

XRP Ledger genel altyapısı muazzam bir yükseltme almaya hazırlanıyor. Büyük bir XRPL cüzdanı olan Xumm tarafından yayınlanan resmi bir blog yazısı, XRP Ledger ilerlemesinde bir sonraki adımı tanıtıyor. Planlanan bir altyapı revizyonu.

Belirtildiği gibi, planlanan altyapı revizyonu sadece teknik bir yükseltmeden daha fazlası olacak. Ancak XRPL’nin temelini yeniden şekillendirmek ve tüm katılımcılar için kapsayıcı bir gelecek sağlamak için stratejik bir hareket olacaktır.

Altyapı revizyonu aynı zamanda XRPL altyapısının yeteneklerini yeniden düşünerek XRP Ledger için yeni bir şafağı müjdeleyecektir. Mevcut XRP L altyapısı, gelişmiş olmasına rağmen, genellikle esneklik ve verimlilik sorunlarıyla boğuşmakta, katkıda bulunma teşviki eksikliği nedeniyle altyapı sunucularını motive edememekte ve kazançlı sonuçlar sağlayamamaktadır.

Bununla birlikte, altyapının yenilenmesi daha hızlı yerel düğüm bağlantıları, gerçek zamanlı işlem bilgileri ve genel olarak iyileştirilmiş bir kullanıcı deneyimi ile sonuçlanması beklenen altyapıya daha ödüllendirici bir yaklaşım gerektireceğinden, ortak zorluklara kapsamlı bir çözüm olacaktır.

XRP

Bunun bir parçası olarak, xrplcluster’a güç verecek yeni yazılımın kodu ve fikri mülkiyeti tasarlanacak, yazılacak ve daha sonra XRPL Vakfı’na bağışlanacak, böylece işletmeler ve bireysel katkıda bulunanlar gibi tüm kullanıcıların özel altyapılarını çalıştırmalarının ve bunlardan kâr elde etmelerinin önü açılacaktır.

Yenileme ile bir paradigma değişikliği de getirilecek. Yalnızca bir avuç kişinin kar elde ettiği üçüncü taraf barındırma sitelerine güvenmek yerine, XRP L Küme Yazılımı sıfırdan yeniden inşa edilecek. Bu yeni yapı her zaman tanımlanmış kısıtlamalarla kamu altyapısını kullanacaktır. Bu sınırların aşılması, faturalandırmalı bir API anahtarının kullanılmasını gerektirecektir.

“Kaynaklara katkıda bulunanlar, daha büyük tüketicilerin faturalandırılmasından aslan payını kazanacak. Bu, XRPL altyapısı için bir Airbnb’ye benziyor ve ilk kez ağın çekirdeğine katkıda bulunmak için finansal bir teşvik sağlıyor.”

Xumm’un baş geliştiricisi Wietse Wind, XRP L tarafından planlanan altyapı revizyonundan heyecan duyuyor ve “büyük planlardan” bahsediyor.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.