CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Yine Ripple Yine Gizemli Transfer!

, Yine Ripple Yine Gizemli Transfer!

Ripple’ın aylık XRP hareketi sürüyor ve San Francisco merkezli şirket yakın zamanda yaklaşık 177.6 milyon dolar değerinde 1 milyar XRP’nin kilidini açtı.

Ripple, toplam XRP arzının yarısından fazlasına sahiptir. Aralık 2017’de girişim ilk kurulduğunda Ripple, tüm token’larını bir kerede satmama sözü verdi ve 55 milyar XRP’yi güvenli emanet hesabına kilitledi.

Şirket daha sonra her ay bir milyar XRP piyasaya sürmek, operasyonlarını finanse etmek ve girişimlere yatırım yapmak için bir kısım satmak ve gerisini emanete geri vermek için bir program hazırladı.

 

Büyük kirpto para  hareketlerini bildiren Twitter hesabı Whale Alert, iki ayrı 500 milyon XRP işleminde gerçekleşen son hareketleri gerçek zamanlı olarak izledi. Ripple son zamanlarda bilinmeyen bir cüzdana, yaklaşık 5.3 milyon dolar değerinde 30 milyon XRP aktardı.

Gizemli cüzdan 25 Haziran’da Ripple’dan yaklaşık 3.56 milyon dolar değerinde 20 milyon XRP dahil olmak üzere çok sayıda ödeme aldı. 16 Haziran’da 30 milyon XRP; 8 Haziran’da yaklaşık 7.1 milyon dolar değerinde 40 milyon XRP; ve Bithomp’a göre 2 Haziran’da 30 milyon XRP aldı.

Ripple, tipik olarak programlı olarak yaptığı satışlardan hiç birini kripto para borsalarına yapmadı. Ripple, XRP’de 251.51 milyon dolar sattığı 2019’un üçüncü çeyreğinden bu yana kripto para birimi satışlarını önemli ölçüde yavaşlattı.

Benzer Yazılar

[AMA Özeti] NFT DeFi Buluşması: COCOS’un Aya Giden Roket Yolu..

Kasım ERTAŞ

1 Milyar Dolarlık Bitcoin Vadeli İşlemlerinde Son Gün!

Doğan Şahin

Nouriel Roubini, Biden Yönetiminin Kripto Politikası Hakkında Tahmin Yürüttü

Yavuz Cem AKYOL

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku