a

5 Bin Shiba Inu Sahibi Yüzde 1000 Kar Elde Etti

Shiba Inu, Ekim ayı içerisinde yatırımcısına en çok kar ettiren kripto para oldu. Ay başında 30’lu sıralarda bulunan varlık şimdi 9. Sıraya yerleşti.

Kripto para izleme ve veri paylaşma sitesi IntoTheBlock tarafından sağlanan bilgilere göre, 5 bine yakın Shiba Inu yatırımcısı kripto varlığı en düşük noktasındayken satın aldı. Bu yatırımcılar o günden bugüne yüzde bin kar elde ederek belki de endüstrinin en çok kazananı oldular.

5 Bin Kişi SHIB’den Ciddi Kar Elde Etti

5 Bin kişinin elinde tuttuğu ve tarihin en düşük noktasındayken satın aldığı SHIB kripto parası ciddi karlar getirerek bu yatırımcılara kazandırdı. Aldıkları noktadan yola çıkarak yüzde bin kar elde eden bu yatırımcıların kar elde etmeye devam ediyor. Zincir üstü verilerde belirtilen 5 bin SHIB sahibi, varlıklarının hiçbirini satmamış ve hala fonlarını satmak yerine elinde tutmayı seçen kişilerdir.

SHIB‘nin tüm zamanların en düşük seviyesine 12 Haziran 2021’de ulaşıldı. Memetoken 0,00000559 dolardan işlem görmüştü, ancak yüzde 40’lık bir fiyat artışıyla hızlı bir şekilde işlem aralığının en üstüne geri döndü.

Ekim Ayında Yatırımcısı Kademeli Olarak Arttı

Shiba Inu en büyük çıkışını Ekim ayı içerisinde yaptığı için kademeli olarak yatırımcısı da bu ay içerisinde arttı. Eylül ayında, SHIB sahiplerinin çoğunluğu 1-12 ay boyunca tokenlere sahipken, Ekim ayında orta vadeli sahiplerinin sayısı daha önce yüzde 85 iken yüzde 60’a düştü.

Varlık sahiplerinin çoğunluğu, uzun vadeli elde tutmak yerine kısa vadeli karı tercih eden perakende tüccarlar olduğunda, piyasa çok geçmeden daha fazla oynaklığın ortaya çıkmasını beklemelidir. Shib ve Doge’nin kripto para birimi endüstrisindeki en popüler iki konu olmaya devam ediyor. Topluluğun dikkati, perakende ilgisinin hala mevcut olduğuna işaret ediyor.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.