CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

BART TosDis Staking İkinci Aşaması 1 Nisan’da Başlıyor

BART Tosdis, BART TosDis Staking İkinci Aşaması 1 Nisan’da Başlıyor

İlk aşamaların başarılı bir şekilde gerçekleşmesinin ardından BART, TosDis Finance üzerinde 1 Nisan’dan itibaren ikinci defa staking ‘e açılacak.

Yapılacak olan ikinci tur merkezsiz ve izin gerektirmeyen kullanımı ve gelişmiş staking teknoloji ile beraber TosDis üzerinde gerçekleşecek.

BART Tosdis, BART TosDis Staking İkinci Aşaması 1 Nisan’da Başlıyor

Staking ile beraber bizleri neler bekliyor?

Öncelikle yapılacak olan etkinler havuz tabanlıdır, yani kullanıcılar havuzlara bıraktıkları teminat üzerinden staking yapabilirler.

İkinci olarak TosDis üzerinde yapacağınız BART stakingleri katı kurallara sahip değildir. Bu özelliği sayesinde kullanıcılar istedikleri zaman havuzlardan çıkabilirler fakat erken ayrılmanın küçük bir ücreti olacaktır.

Ancak havuzda kalmayı başaran katılımcılar, ayrılan cüzdan sahiplerininde pastalarından pay alabilecektir. Bu nedenle uzun vadeli staking ödülleri için stratejik bir plan önemlidir.

İki farklı staking havuzu bulunacak

Staking çerçevesi içerisinde iki farklı seçenek üzerinden katılım yapma fırsatı olacak.

İlk havuz, Likidite havuzu;

Uniswap üzerinden BART-ETH çifti ile havuzlara katılım sağlayan katılımcılar, Yüksek Getirili BART ödülleri ile beraber 200.000 dolarlık ödül havuzundan paylarını alabilecekler.

İkinci havuz Normal staking;

Normal staking havuzlarında katılımcılar havuzlara BART ile katılarak 50.000 dolar değerindeki ödül havuzundan paylarını alabilecekler.

Peki süreç nasıl işleyecek?

Staking süreci

Öncelikle Normal Staking ile başlayalım. Tosdis Easystake platformundaki havuzlara tokenlarınızı yatırarak havuzlara dahil olabilirsiniz. Erken ayrılmak isteyen kullanıcılar katılım süresi boyunca kazandıkları ödüller ile beraber hızlı bir şekilde havuzları terk edebilirler.

Likidite Staking havuzlarında ise Uniswap üzerinden cüzdanlarınızı bağlayarak BART-ETH çiftinde havuzlara istediğiniz seviyelerde katılım sağlayabilirsiniz. LP Token’ları kullanılarak BART havuzlarından Tosdis Easystake platformu üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Bu sayede BART Normal Staking ‘e göre çok daha fazla kazanç elde etmiş olursunuz.

Tosdis ‘in ayrıcalıkları

Tosdis Staking diğer platformlar da bulunmayan bazı ayrıcalıklara sahip esnek bir platformdur. Bu ayrıcalıklardan ilki esnek kuralları sayesinde kullanıcıların istedikleri zaman ayrıla bilmelerine olanak sağlamasıdır. Erken çekilen katılımcılar ile beraber pastanın pay sahipleri de azalacağı için havuzlarda bulunmaya devam eden oyuncular kalan payları toplayabilecektir.

BART Tosdis, BART TosDis Staking İkinci Aşaması 1 Nisan’da Başlıyor

Ayrıca havuzlar açıldıktan sonra isteyen herkes istediği zaman havuzlara dahil olabilir. Tabi ki sezon için erken yer ayırtan tatil severler çeşitli avantajlardan faydalanabilmektedir.

Havuzlara katılımın ardından uzun vade bekleyen katılımcılar, en fazla ödülü elde edebilen oyuncular olacaktır. Bu nedenle uzun vadeli staking yapmak isteyenler için uygun bir etkinliktir. Ayrılan katılımcıların paylarını uzun vadeli katılımcılar toplamaktadır.

Son olarak proje duyuruların yapılmasından önce havuzlarını gerekli miktarda BART ile doldurmuştur. Bu sayede erken ayrılan katılımcılar ile beraber havuz küçültülmez, kalan paylar staking yapan oyunculara tekrar dağıtılır.

Tosdis Easystake ile BART staking havuzları hakkında daha detaylı bilgi için projenin resmi internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Ripple ve SEC Arasında Sular Durulmuyor: Belgeler Mühürlenecek mi?

ConsenSys, Ölçeklenebilir Ethereum NFT Platformu Palm ‘ı Başlatacak

Benzer Yazılar

Panda Games’in Android Sürümü, Dahili Beta Sürümünü COCOS MainNet’te Resmen Başlattı.

Kasım ERTAŞ

SINOVATE Haftalık Güncelleme 25/01/2021 ~ 01/02/2021

mücahit duran

Cocos-BCX’in Blok Yüksekliği 11 Milyonu Aştı

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku