a
coinnet

Binance, Birden Fazla Çift İşlemi Listeleyeceğini Duyurdu

coinnet
coinnet

Önde gelen bir kripto para borsası olan Binance, platformunda yeni bir tokenin listelenmesine ilişkin son duyuru paylaştı. Bu gelişme, listelemenin token fiyatı üzerindeki potansiyel etkisi hakkında spekülasyonlara yol açabilir.

Listleme ayrıca yatırımcılar arasında heyecana yol açtı. Büyük borsalardaki listelerin genellikle fiyat rallilerine yol açtığı kripto pazarında yaygın olarak bilinir. Ayrıca büyük borsaların, olumsuz duyurular ise yatırımcı duyarlılığını azaltabilir.

Binance Borsasından Yeni Token Listelemesi

Kripto para borsası Binance, yakın tarihli bir duyuruda, Binance Megadrop girişiminin bir parçası olarak likit bir stake ve merkezi olmayan stablecoin protokolü olan Lista’yı (LISTA) listeleme planlarını açıkladı. Token, 20 Haziran 2024’ten itibaren LISTA/BTC, LISTA/USDT, LISTA/BNB, LISTA/FDUSD ve LISTA/TRY dahil olmak üzere birden fazla işlem çifti ile kripto borsasında işlem için mevcut olacak.

Bu arada Binance, Lista Megadrop etkinliğinden sonra listeleme sürecini yürütecek. Kullanıcılar, BNB’lerini 30 Mayıs 2024’ten önce BNB Kilitli Ürünler’de kilitleyerek Kilitli BNB Puanlarını en üst düzeye çıkarma fırsatına sahip olacaklar.

Ödülleri belirlemek için bu dönemde kullanıcıların abonelik miktarlarının saatlik anlık görüntüleri alınacaktır. Ayrıca, kullanıcılar ListaDAO DApp’te BNB gibi görevleri içeren Görev Dönemi boyunca Web3 Görevlerini tamamlayabilirler.

Bu arada duyuru, Binance’in Lista’yı (LISTA) listeleyen ilk platform olacağını ve kullanıcıları diğer platformlardan gelen yanlış reklam iddialarına karşı uyardığını vurguluyor. Yatırımcıların fonlarının güvenliğini sağlamak için kapsamlı araştırma yapmanın öneminin altını çiziyor.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.