a
coinnet

Binance CEO’su Teng, Web3 Yol Haritasında Önemli Vurgu

coinnet
coinnet

Binance CEO’su Richard Teng Pazartesi günü, dünyanın en büyük kripto borsası Binance’in 200 milyon kullanıcıya ulaştığı için milyarlarca kullanıcıya ulaşma yolunda halihazırda yürürlükte olan planlarını açıkladı. Binance CEO’su, dijital varlıklar ve blok zinciri ile ilgili yeni teknolojik bozulmaya kredi verdi.

Binance’in 200 Milyon Kullanıcı Dönüm Noktasında

10 Haziran’daki resmi bir blog gönderisinde Binance CEO’su Richard Teng, Binance’in 200 milyon kullanıcı sayısı dönüm noktasına nasıl açıkladı. Kripto borsasının 1 milyar kayıtlı kullanıcıya bile ulaşabileceğine inanıyor.

Richard Teng, dönüm noktasının kripto topluluğu için bir başarı olduğunu ve onu inovasyon tarihinde bile önemli bir kilometre taşı haline getirdiğini söyledi. Blok zinciri ve kripto benimsemenin yükselişinin, Web2’den Web3’e geçişle yeni teknolojik bozulma olduğunu açıkladı.

Sanayi Devrimi ve İnternet devrimini blok zinciri ve dijital varlık inovasyonu ile karşılaştırdı. Aslında, dünya çapında milyonlarca insan çevrimiçi değeri verimli bir şekilde aktarmak, merkezi olmayan finansa (DeFi) katılmak ve dijital sanattan merkezi olmayan özerk uygulamalara kadar akıllı sözleşme destekli işlevleri kullanmak için dijital varlıkları kullanıyor.

Binance, 2020-2024’ten sadece dört yıl içinde 20 milyonun altından 200 milyon kayıtlı kullanıcıya yükseldi. Bitcoin yarılanması, teknolojinin Bitcoin fiyatını ve piyasasını etkileyebileceği konusunda insanlar üzerinde bir iz bıraktı.

Dijital varlıklar, yenilikçiler ve risk alanlar tarafından benimsenmesine tanık olan erken benimseme aşamasındadır. Kurumsal yatırımcılar ve TradFi henüz blok zinciri ve Web3 teknolojilerini benimsiyor.

Binance CEO’sundan Tavsiye

Binance CEO’su, “görevliler genellikle yeni teknolojileri ve onları ilerleten isyancıları reddetti. Ancak daha sonra yeniliklerin faydasını ve değerini tanımak için” söyleyerek kripto satın almayı tavsiye ediyor.

BlackRock ve Fidelity gibi finansal devler son zamanlardaki Bitcoin ETF acelesine liderlik ediyor. Paradigma değişti ve bir arz şoku yarattı. Bu da sanayideki yatırımların kapsamını gösteriyor. Şirketler spot Bitcoin ETF’lerine milyarlarca yatırım yaptı ve büyük alımlara tanık olmak için Ether ETF’lerini tespit etti.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.