a
coinnet
coinnet
coinnet

Binance mobil uygulama fiyat alarmı özelliğinin siz kullanıcılardan gelen geri bildirimler doğrultusunda tekrardan tam fonksiyonel olarak çalışmaya başladığını biliyor muydunuz?

Peki Binance Mobil Uygulamasında Fiyat Alarmı Özelliği Nasıl Aktif Edilir?

Binance mobil uygulama üzerinden “Hesap” bölümündeki “Bildirimler” butonuna bastıktan sonra en sağ en üstteki üç çizgi şeklinde olan “Bildirim Yönetimi” butonuna basın. Bütün bildirim ayarlarınızın aktif olduğundan emin olun.

Peki Binance Mobil Uygulamada Fiyat Alarmı Nasıl Kurulur?

Binance mobil uygulamada “Piyasalar” bölümünden istediğiniz işlem çiftini seçtikten sonra sol alt tarafda bulunan Uyarı/Zil Butonuna basarak seçtiğiniz coin veya token’in istediğiniz fiyata çıktığında veya düştüğünde telefonunuza bildirim vermesi için uyarı bildirimi oluşturabilirsiniz.

Her şeyi yaptınız ama Bildirim Gelmiyor mu? Yada Bildirimleri Duymuyor musunuz?

Hadi o zaman telefon ayarlarınıza bir göz atalım. Öncelikle telefonunuzun genel bildirim ayarlarını ve bildirim seslerini istediğiniz şekilde ayarladığınızdan emin olun. Uygulamalar kısmından Binance’i seçerek bildirimleri aktif ettiğinizden ve bildirim sesini istediğiniz gibi ayarladığınızdan emin olun. Bütün bunlara rağmen bildirim gelmiyorsa lütfen telefonunuzda bir tasarruf uygulaması var ise Binance uygulaması için inaktif duruma getirerek deneyin.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.