a

Binance Smart Chain ‘de EasyFi Güncelleme Duyurusu

Binance Smart Chain, oldukça önemli bir genişlemedir. Daha önceden de planlanan şekilde birtakım güncellemeler yoluna gidilmiştir. Yapılan son güncelleme kullanıcılar için daha iyi bir ortam sunulmuştur.

 • EasyFi’ın birlikte çalışmaya uygun yapısı ile çapraz zincir yeteneklerini büyük ölçüde geliştirebilirsiniz. Farklı blockchain üzerinde protokoller arasında hızlı, verimli ve düşük maliyetli zincirler arası işlemler gerçekleştirilebilir.
 • Binance Smart Chain ekosisteminde farklı dApp’ler arasında etkileşimler sağlanabilir.
 • Binance ekosistemi için farklı, yenilikçi, sezgisel ürünler ve hizmetler oluşturun. Dijital varlık ekosistemi için yeni fırsatlara öncülük edin.

Binance Smart Chain’e genişleme işlemi halen daha devam etmektedir. Bu hamle, kullanıcılar için oldukça olumludur. Böylelikle birçok alana el uzatılabilecektir. BSC ile ulaşılmak istenen hedefler aşağıdaki gibidir.

BSC Köprü Entegrasyonu

Binance Smart Chain üzerinden yapılmak istenen token transfer işlemleri, akıllı zincir üzerine kurulmuş token kanalı veya köprüler ile gerçekleşmektedir. Blockchainler arası varlıkları Binance Smart Chain’e getirmenin en pratik yoludur. Ayrıca, zaman tasarrufu sağlamaktadır. Ethereum tabanlı merkezi olmayan uygulamalar da dahil olmak üzere Blockchainler arası etkileşim sağlayan bir hizmettir. Böylelikle kullanıcılar dar bir alanda zorunlu olarak işlem yapmazlar. Varlıklarını transfer edip Binance zincir ekosistemine aktarmalarını sağlar.

EasyFi ile Binance Smart Chain köprü entegrasyonu kullanıcılara birçok yeni özellik sunmuştur. Kullanım alanlarını arttırarak işlemlerinde özgürlük tanınmıştır. Aşağıdaki maddeler, bu entegrasyonun faydalarını detaylı olarak açıklamaktadır.

 • Polygon ve Ethereum ağlarında bulunan protokol sayesinde, zincirler arası likiditeyi köprüleyebilirsiniz.
 • Entegrasyonun sağladığı önemli hizmetlerden biri de Ethereum ve BSC ekosistemlerini birbirlerine bağlamaktır. Her açıdan kusursuz bir kanal oluşturmaya izin verecektir.
 • $EASY ve diğer token’lar, sorunsuz bir şekilde BSC ekosisteminin içerisine veya dışarısına aktarılabilecektir.
 • EasyFi tarafından kullanıcılara sunulan stake etme, farming, borç verme gibi ürünler ve hizmetler BSC tabanlı protokollere taşınabilmektedir.
 • ERC20 ve ERC20 olmayan stablecoinler, BSC’ye dahil edilebilir. Böylelikle EASY token sahiplerinin kullanım alanı genişlemektedir.

Binance Smart Chain’de EASY Token Dağıtımı

EasyFi protokolü tümüyle Binance Smart Chain’e genişlerken, BEP20 kullanarak dağıtmak bir zorunluluktu (BEP20, BSC token standardı). Bu durumun öncelikle bir ERC20 olmasının dışında EASY’nin de bir BEP20 protokol token’ı olarak dağıtılacağı anlamına gelmektedir. BEP20, yalnızca Ethereum ürünleri için kullanılmaz. Aynı zamanda da Ethereum’un ERC20 token standardına bir genişlik katmaktadır. EASY’i BEP20 token standardına yerleştirmenin kullanıcılara önemli katkıları bulunmaktadır. Bu katkılar aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • BEP20’nin yanı sıra ERC20 token standardıyla uyumlu olduğundan, EASY token’larının kesintisiz olarak zincirler arası transfer işlemleri yapılabilecektir.
 • Binance Smart Chain ağı içerisinde bulunan cüzdanlar, dApp’ler, ve DEX’ler diğer token’ların ve uygulamaların DeFi protokolü ile çalışmasına izin verecektir.
 • EASY Token genişletilirken, BSC üzerinde DeFi ekosistemine ve protokol üzerinde de piyasalar için teminat seçeneklerini arttırmaktadır.

Binance Smart Chain üzerinde EASY Token Kazanımı

EASY token’ın bir ödül olarak dağıtımı ve emisyonu; BSC’deki EasyFi ödünç verme protokolündeki çeşitli staking, likidite farming ve ödünç verme hizmetleri aracılığıyla alınabilir. EASY Token’lar, BEP20 token standardına entegre edildikten sonra bu işlem sorunsuz bir şekilde ilerleyecektir.

Güncellemeler ve diğer tüm haberler için takipte kalmaya devam edin.

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.