a

Bitcoin Cash(BCH) Retest mi Yapıyor? (BCH/USD Analizi)

5.27 milyar dolar market değeri ile 6. Sırada bulunan Bitcoin Cash(BCH) beklenen performansı gösteremeyip yatırımcılarını üzmüştü. Mart ayında ki sert düşüşte bu yana çoğu majör coinin %300 ile %500 yaptığı bu dönem de Bitcoin Cash sadece %135’e yakın bir performans gösterdi.

Beklenen çıkışı gösteremeyen Bitcoin Cash (BCH) için haftalık grafiği incelediğimiz de ;

(https://www.tradingview.com/x/MXHQi3PT/ )

Önemli bir direnç hattının üstüne haftalık kapanış yaptığını görüyoruz.Mevcut haftalıkta ki bu band’ın alt sınırı 380$.Kırılım hacimli olduğu için şuan ki mevcut kırmızı mum’un kırmış olduğu band’ı retest saymamız haliyle doğal olacaktır.Haftalık 380$ üstü kapanışta bir sonra ki direnç bandı hedefi olacaktır.

Haftalık grafiğe göre minör olarak baktığımız da görülen dirençler sırasıyla, 319.30$ ve 361.20$.Bu dirençlerin kırılımıyla beraber esas majör olarak hedef olan direnç 421$-470$ band’ı olacaktır.

Eğer haftalık yukarı da bahsettiğimiz değerlerin altında kapanırsa destek olacak noktalar sırasıyla 270$ ve 250$ olacaktır.

İlginizi çekebilir: DeFi Nedir? Merkeziyetsiz Finans Ne Demek?

Altcoin şirketlerinin  değişik projeler ve kurumlarla anlaşma,partnerlik  yaptığı bu dönem de,Twitter da oldukça popüler olan Bitcoin Cash (BCH) Ceo’su Roger Ver’in herhangi bir yenilik paylaşacağı da dedikoduların arasında.Yatırımcıların Roger Ver’in paylaşması düşünülen bu haberin fiyata olumlu yönde yansımasını beklemekte.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.