CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Bitcoin Eft’si onaylandı

, Bitcoin  Eft’si onaylandı

Bütün gözler Amerika’dan gelecek Bitcoin Eft’si haberlerine kitlenmişken bomba haber Kuzey Amerika’dan geldi.

Kanada merkezli Purpose Investment şirketi 12 Şubat tarihinde ilk bitcoin eft’sini onayladığını duyurdu.

Bitcoin eft’leri finansal ve kurumsal yatırımcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor.Borsa kullanıcıları eft’ler sayesinde kolay bir biçimde kripto para yatırımı yapabilecek.

, Bitcoin  Eft’si onaylandı

Eft’ler sayesinde fiziksel olarak doğrudan dijital bir cüzdanda saklama riski olmaksızın bitcoin yatırımı yapılabilecek. Bu yöntemle  yatırımcıların en çok düşündüğü sorun olan kripto yatırımlarını nasıl saklarım problemi ortadan kalkmış olacak.    

Kanada’lı yatırımcı fonu uzun vadeli yatırımcıların kripto para yatırımı yapması konusunda bu ürünü çıkarttığını belirtiyor.

Purpose investment şirketi ilk eft’nin açıklanma sürecine kadar birçok toplantı ve sunum gerçekleştirerek Ontoria Menkul Kıtmetler Borsası(Osc) ile yakın koordinasyon içerisinde çalıştığını belirtiyor.

Benzer Yazılar

Finlandiya Hükümetinden Şaşkına Çeviren Bitcoin Kararı!

Doğan Şahin

Bitcoin 17 Bin Doları Aştı!

Yavuz Cem AKYOL

Ripple Fiyat Analizi: 114 Milyon XRP Borsalara Transfer Edildi

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku