a

Bitcoin Fiyatı 1 Milyon Dolar Olabilir

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, lider kripto para bitcoin ‘in, önceki boğa döngülerinde gerçekleşen parabolik hareketlerin tekrar etmesi durumunda, fiyatının 1 milyon dolara ulaşabileceğini belirtti.

Peter McCormack ile yapılan”What bitcoin did” isimli podcastte, eski Golden Sachs yöneticisi Bitcoin birim fiyatının 1 milyon dolara ulaşabileceğini öngördüğünü açıkladı.

Açıklanan 1 milyon dolar hedefinin gerçekleşebilmesi için bitcoin’in kurumsal bir yatırım ve tasarruf aracı olarak görülmesinin devam etmesi gerektiğini de ekledi.

Büyük şirketler tarafından gelen yatırım haberleri ile kripto piyasalarına olan güven ve ilgilide artmakta.

Son zamanlarda bitcoin yatırım haberleri ile anılan Meitu, Seetee ve MicroStrategy gibi büyük şirketler bilançolarına milyon dolarlar değerinde bitcoin eklediler.

Bu alanda MicroStrategy‘nin, şimdiye kadar satın aldığı bitcoinler 5 milyar dolar 91,064 BTC değerine ulaşmış durumda.

McCormack ile konuşan Pal, fiyatın 1 milyon dolara ulaşmasından önce aşılması gereken bazı psikolojik sınırların olduğunu belirtti. Yaklaşmakta olan Coinbase halka arzı kurumların kripto paralara maruz kalmasına yol açacak.

Coinbase’in halka açılmasının ardından BTC üzerindeki fiyat hareketliliğinin bir nebze yavaşlayacağını ve Bitcoin fiyatının 100.000 dolara gelmesinin ardından kar satışlarının gerçekleşeceğini belirtti.

Pal’e göre BTC, Haziran başından sonra 100.000 dolardan işlem görebileceğini ve bu seviyede birçok yatırımcının karlarını cebine koyabileceğini ekledi.

CryptoGlobe’un yaptığı açıklamaya göre Ethereum Metcalfe Yasaları ışığında 20.000 dolar seviyesine gelecek. Bitcoin 1 milyon dolar fiyatı için öngörülen bu döngü dahilinde gelecek fiyatlar bu şekilde hesaplanıyor.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.