a

Bitcoin koşusu: Lider Coin, Kontrolü Elde Tutmaya Devam Ediyor

Kripto para piyasasının lideri Bitcoin son bir kaç gündür yeni ATH’ler peşinde koşuyor. %5,6’lık bir artışın ardından bugün önemli ölçüde bir artış daha yakaladı. CoinGecko’dan alınan verilere göre, toplam kripto para birimi piyasa değeri %4,4 arttı ve şu anda 1,465 trilyon doların üzerinde duruyor. Altcoinler de lider kripto para birimi gibi iyi performans gösteriyor. ADA ve XLM sırasıyla %10.4 ve %12.0 arttı. Bitcoin koşusu devam ediyor.

Balancer Dalgalanırken DeFi pazarı 40 milyar dolara yaklaşıyor

Merkezi olmayan finansmanda kilitlenen toplam değer, 40 milyar doları geçme arayışıyla bugün de önemli ölçüde arttı. Metrik verilerine göre, Defi Pulse 39740000000 dolar şu anda dolu.

Balancer, Three Arrows Capital ve DeFiance Capital’in Balancer V2’nin lansmanından önce BAL’da 5 milyon dolar satın aldığını duyurdu. Ardından büyük DeFi projeleri arasında en büyük TVL artışını gördü.

En iyi merkezi olmayan borsalar arasındaki savaşta Curve Finance ve Uniswap, TVL’sini yaklaşık %5 oranında artıran üçüncü sıradaki SushiSwap’den daha küçük TVL artışları gördü.

BTC teknik analizi: Bulls 4 saatlik EMA şeridini savundu

OKEx’teki BTC/USDT, yükseliş gösteren alıcılar üstel hareketli ortalamaların şeridinin tepesini savunduktan sonra başarılı bir şekilde kilit bir kontrol noktasının üzerine çıktı. Alıcılar kontrolde kalırsa, bir sonraki kısa vadeli zirvenin nerede gerçekleşebileceğini belirlemek zor olacaktır. Çünkü her yeni itme, önde gelen kripto para birimi için tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığından önlerinde açık göklerden başka bir şey yoktur.

Bitcoin koşusu

Kaynak: okex.com

Bitcoin’in yakın tarihli bir önceki ATH haberini okumak için linke tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.