a
coinnet

Bitcoin Son Zamanlardaki En Ciddi Düşüşten Kaçıyor

Hafta sonu, birkaç haftanın en düşük seviyelerinden sonra Bitcoin nihayet bir rahatlama sağlamış gibi gözüküyor.

Bitcoin ( BTC ), son düşük seviyelerinin yeniden test edilmesinden kaçındıktan sonra 21 Kasım sona ererken 59.000 dolar civarında seyretti.

BTC 60.000 dolara meydan okuyor

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den  elde edilen veriler, BTC/USD’nin Cumartesi akşamı ani kazançların ardından yeni bir yüksek aralıkta konsolide edilmeden önce neredeyse 60.000 dolara ulaştığını gösterdi.

Parite , hafta boyunca 55.650$’a kadar düştü ve bunlar bir ay içindeki en düşük seviyesini işaret ediyor, ancak hissiyat iyileşince daha fazla yeniden test gerçekleşmedi.

Haftalık kapanışa daha sakin bir bakış açısı benimseyen analistler, piyasanın genel durumunu anlamak için uzun vadeye baktılar.

“Uzun vadeli yatırımcı hissiyatı hala Bitcoin’e karşı yükselişte.” 

Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi tarafsız bölgede 60.000 doların hemen altındayken, zincir üstü ölçümler bu hareketlenmeyi destekledi.

Ağ temelleri, hash oranının tüm zamanların en yüksek seviyelerine yakın kalması ve 27 Kasım’da yapılacak bir sonraki yeniden ayarlamada mütevazı bir şekilde yükselme yolunda zorlukla birlikte, haftanın olaylarından benzer şekilde etkilenmedi.

Ethereum ve Avalanche yavaş bir altcoin pazarına öncülük ediyor

Altcoinler konusunda, Ether ( ETH ), Pazar günü piyasa değerine göre en iyi 10 kripto para birimi arasında en sağlam performans gösterenlerden birini oluşturdu ve genel olarak düz bir hareketle günü tamamladı.

ETH/USD bu yazı yazılırken %2.3 daha yükseldi, aykırı değer Avalance (AVAX) 24 saat içinde %12 getiri sağladı ve Dogecoin’i ( DOGE ) karşılamak için ilk kez ilk 10’a girdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.