a
coinnet

Bitcoin Tahmini: Fiyat 3 Ay İçinde 140 Bin Doları Görebilir

coinnet
coinnet

Bitcoin tahmini için ortaya büyük bir iddia atıldı. Önceki piyasa döngüsü modelleri tekrarlanacaksa, Bitcoin fiyatları yukarı doğru gidecektir. Bu ilerleme büyük bir hareket için hazırlanabilir.

Önceki iki döngü, tüm zamanların en yüksek seviyesi kırıldıktan sonra BTC fiyatlarının nereye gidebileceğine dair bir gösterge sağlayabilir.

Bitcoin Tahmini

2013 döngüsünde, Bitcoin fiyatları 1.130 dolar civarında zirve yaptı. Ancak Mart 2017’ye kadar bu seviyeyi tekrar kırmadı. Fakat takip eden üç ayda BTC fiyatları ikiye katlandı.

Aralık 2020’de 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolar ihlal edildiğinde, BTC fiyatları bir ay içinde ikiye katlandı.

Bitcoin’in 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolar Mart ayında zirveye çıktı, bu nedenle döngü geçmişi devam ederse fiyatlar potansiyel olarak önümüzdeki birkaç ay içinde yaklaşık 140.000 dolara çıkabilir.

Önümüzde Büyük Kazançlar Mümkün Mü?

Bitcoin tahmini; benzer bir analiz, 23 Mayıs’ta X’teki bir gönderide “Alfa Analizi” tarafından sağlandı. 2014 ve 2017’de, yepyeni fiyat zirvesinden sonra ve aşağıdaki parabolden önce çok haftalık düzeltmeler olduğunu ekledi.

Bitcoin piyasaları, varlık 2 Mayıs’a kadar %23’ü düzeltti. Ancak 12 Mart’ta 2021’in tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdığı için büyük ölçüde menzile bağlı kalacak şekilde toparladığı için bu eylemi yansıtıyor gibi görünüyor. Bitcoin tahmini için öngörüler paylaşılsa da sürecin nasıl işleyeceği yatırımcılar tarafından merak ediliyor.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.