a
coinnet
coinnet
coinnet

Binance, Basit Kazan özelliğini kullanan BNB sahipleri için yeni bir programa sahip. Daha önce adlandırdığı gibi HODLer Airdrop, bu sadık kullanıcıları yakında Binance’de listelenmeye hazırlanan projelerden gelen jetonlarla ödüllendiriyor.

Duyuru, AirDrop tokenlerin dolaşımdaki büyük bir arzı olan projelerden geleceğine dikkat çekti. Bu girişim, Binance’in kullanıcılarının daha fazla ilgisini çekmeyi ve BNB’ye sahip olanlara ek faydalar sağlamayı amaçlamaktadır.

Airdrop İçin Katılım Nasıl Gerçekleşiyor?

Binance, HODLer Airdrop’u kullanıma sunmak için güçlü temellere, dolaşımdaki geniş bir arza ve aktif topluluklara sahip daha küçük projelerle ilgileniyor. Bu Airdrop’lardan yararlanmak için kullanıcılar Binance’de Kazan bölümüne gitmeli. BNB’yi aramalı ve BNB varlıklarıyla Esnek veya Kilitli Basit Kazan ürününe abone olmalıdır.

Abone olduktan sonra, Binance yeni tokenlerin yaklaşan her HODLer Airdrop’unu duyuracak. Simple Earn ürünlerinde kullanıcıların ortalama saatlik bakiyelerini hesaplamak için kullanıcı bakiyelerinin ve toplam havuz bakiyelerinin birden fazla saatlik anlık görüntüsü alınacaktır. Duyurudan sonra alınan kullanıcı bakiyelerinin rastgele geçmiş anlık görüntüleri, airdrop ödüllerini belirleyecektir.

Örneğin, 11 Haziran’da bir Airdrop varsa, hesaplamalar için 1 Haziran ile 7 Haziran arasındaki kullanıcı bakiyelerinin anlık görüntüleri kullanılabilir. Uygun kullanıcılar, duyurudan sonraki 24 saat içinde Airdrop ödüllerini Spot Cüzdanlarında alacaklar.

BNB Fiyat Analizi ve Piyasa Eğilimleri

BNB’nin fiyatı, 24 saatlik 1,3 milyar dolarlık işlem hacmi ile bugün 595,71 dolara yükseldi. Bu, geçen gün %2,09’luk bir artışı temsil ediyor. Ancak kripto para birimi geçen hafta değerde %3,22’lik bir düşüş gördü. Dolaşımda 150 milyon BNB ile token şu anda 91,5 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. Ayrıca BNB’nin Açık Faizi, mevcut 585,6 Milyon Dolarlık değerleme ile %1,74 arttı.

BNB, 200 dolara ulaştıktan sonra hızla 300 dolara ve ardından 600 dolara yükseldikten sonra önemli bir alım faizi çekti. 600$’da, son zamanlarda 700 doların üzerindeki tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmadan önce yükselen bir üçgen modelinde konsolide oldu. Bununla birlikte, satıcılar bir hafta içinde yukarı yönlü ivmeyi emdiği için bu artış kısa ömürlü oldu.

Momentum başlangıçta hızlanırken, fiyat hareketinden ve osilatörlerden de anlaşılacağı gibi ne yazık ki sürdürülemedi. Bu, kısa vadeli satın alma güvenine ilham vermiyor.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.