CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Borsalarda Ki Bitcoin,Ethereum Ve Tether Rakamları Şok Etti

#bitcoin #tether #Ethereum #borsa, Borsalarda Ki  Bitcoin,Ethereum Ve Tether Rakamları Şok Etti

Özellikle bu dönem de 1000 Bitcoin (BTC) ve üzeri cüzdan sayısının artması ve borsalardan para çıkışının devam etmesi ,gözleri borsalarda ki rezerv’lere çevirdi.

 

Bir bakıma borsanın güvenilir olduğu anlamına da gelen bu rezervleri  Bituniverse sitesinden görebiliyoruz.

 

#bitcoin #tether #Ethereum #borsa, Borsalarda Ki  Bitcoin,Ethereum Ve Tether Rakamları Şok Etti

Kripto para market sıralamasının ilk üç coini olan Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tether (USDT) rezervlerini incelediğimizde,ilk sıra da Coinbase borsası geliyor.

 

Haberin yazıldığı saat itibariyle güncel olarak Coinbase borsası rezervlerin de; 965 bin BTC, 10.5 milyon ETH bulunmakta.Şuan günceli fiyatı 9.500 dolar olan Bitcoin ve 236.5 dolar  Ethereum, işlem gördüğü rakam ile hesaplandığı takdirde 11.65 milyar dolar yapmakta

İkinci sıra da yer alan Huobi borsasında ise 401 bin BTC, 4.77 milyon ETH ve 627 milyon USDT mevcut.Kripto paraların güncel fiyatı ile piyasa değeri hesaplandığında 5.5 milyar dolar yapmakta.

 

Dünyanın en hacimli borsası olan Binance ise 3. Sırada gelmekte.Lider kripto para borsasının rezervlerin de ise 320 bin BTC, 2.99 milyon ETH ve 106 milyon USDT mevcut.Piyasa değeri hesaplandığında 3.85 milyar dolar olmakta.

 

Listenin tamamını  https://rank.bituniverse.org/index.html#/  websitesinden öğrenebilirsiniz

Benzer Yazılar

Bitcoin Altın Karşısında Üç Yılın En Düşük Seviyesinde

Doğan Şahin

Cocos-BCX, Son Airdrop Ödüllerinin Dağıtımını Tamamladı | Ağustos 2020 Ödülleri İçin Cüzdanınızı Kontrol Edin!

Kasım ERTAŞ

Tone Vays: ”Bitcoin 6.800 Doları Geçerse Dibi Görme Olasılığımız Düşer”

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku