a
coinnet

Bu Altcoin Borsalarda Listelendikten Sonra Büyük Sıçrama Yaptı

coinnet
coinnet

Merkezi olmayan bir stablecoin ve likit staking protokolü olan Lista (LISTA), Binance ve diğer borsalarda listelendi. Altcoin, ilk çıkışından itibaren %13 arttı.

Likit bir staking ve merkezi olmayan stablecoin protokolü olan Lista’nın (LISTA) fiyatı, Binance da dahil olmak üzere büyük borsalarda piyasaya sürülürken %13’lük önemli bir artış yaşadı. Başlangıçta 0,565 $ fiyatla fiyatlandırılan LISTA’nın hızlı takdiri, güçlü piyasa talebini ve projeye yatırımcı güvenini gösteriyor.

Binance ve diğer platformlardaki başarılı listeleme, erişimini daha geniş bir kripto para birimi tüccarları ve meraklıları kitlesine genişlettiği için LISTA için çok önemli bir an anlamına gelir.

Altcoin, Pazara Etki Ediyor

Merkezi olmayan stablecoin ve likit staking protokolü olan Lista (LISTA), kısa süre önce birkaç önde gelen kripto para borsasında 0.565 dolarlık bir başlangıç fiyat noktasında işlem görmeye başladı. Listelenmesine kadar, LISTA DAO için bir piyasa yapıcısı olarak tanımlanan DWF Labs, 10 milyon LISTA tokenin stratejik bir transferini düzenledi.

Merkezi borsalar (CEX’ler) arasında likiditeyi artırmayı ve yatırımcılar için sorunsuz ve verimli ticaret sağlamayı amaçladı. Token transferleri birkaç büyük borsaya yayıldı. Bitget 2.5 milyon LISTA alırken, Binance 2 milyon altcoin aldı. MEXC’ye 1,5 milyon LISTA gönderildi. Hem Gate.io hem de KuCoin’in her biri 850.000 LISTA aldı.

Büyük borsalardaki listeleme, LISTA için önemli bir dönüm noktasıdır. Kripto para birimi topluluğu içinde görünürlüğünü ve benimsenmesini artırır. Yatırımcılar ve piyasa katılımcıları, DWF Labs’ın piyasa istikrarını koruma ve likiditeyi kolaylaştırmadaki rolüne özellikle dikkat ederek, LISTA’nın ilk ticaret aşamasındaki performansını yakından izleyecekler.

Lista DAO’nun (LISTA) Güncel Fiyatı

Lista DAO (LISTA) fiyatı şu anda 0.6806 dolar ve son 24 saatte önemli bir %12.30 artış gösteriyor. 252,9 milyon dolarlık işlem hacmi ile LISTA, geçen hafta istikrarlı bir büyüme yaşayarak pazardaki konumunu sağlamlaştırdı. Toplam 230 milyon LISTA tokeni arzından şu anda dolaşımda 230 milyon var ve bu da protokole yaklaşık 156.6 milyon dolarlık bir piyasa değeri veriyor.

Akıllı sözleşme geliştiricilerinden oluşan deneyimli bir ekip tarafından geliştirilen Lista, Proof-of-Stake ve getiri sağlayan varlıklardan yararlanarak lisUSD’yi önde gelen bir merkezi olmayan stablecoin olarak kurmayı hedefliyor.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.