a
coinnet

Circle ve SPAC Concord, İş Birliğinde Sona mı Geldi?

coinnet
coinnet

Eşler arası ödeme teknolojisi şirketi Circle ve halka açık özel amaçlı satın alma şirketi Concord Acquisition Corp, anlaşma zaman aşımına uğradıktan sonra önerdikleri iş kombinasyonunu karşılıklı olarak sona erdirdi.

İş kombinasyonu başlangıçta Temmuz 2021’de önerildi. Daha sonra Şubat 2022’de değiştirildi. Bir basın açıklamasına göre, her iki şirketin yönetim kurulu da feshi onayladı.

Concord Acquisition Corp. başkanı Bob Diamond; “Circle, Blockchain’in finansal hizmetlerin aksamasında kilit bir rol oynuyor. Circle’ın finans sektöründe güven ve şeffaflık oluşturmaya yönelik düzenleyici ilk yaklaşımına güveniyorum, ki bu hiç bu kadar önemli olmamıştı ve savunuculuk yapmaya devam edeceğim. Şirket büyümeye devam ettikçe bunu yapmalıyız” dedi.

Circle kurucu ortağı ve CEO’su Jeremy Allaire de aynı şekilde “Concord güçlü bir ortak oldu ve bu süreç boyunca değer kattı. Bob Diamond ve daha geniş Concord ekibinin tavsiye ve desteğinden yararlanmaya devam edeceğiz” dedi. Allaire ayrıca Circle’ın, halka açık bir şirket olmaya kararlı olduğunu da belirtti.

Circle ve SPAC iş birliğinin feshedilmesi yeni iş birliklerine yol açacak mı? Bu sorunun yanıtını zaman içerisinde öğreneceğiz.

Twitter adresimizi takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Günün diğer önemli haber başlığına göz atmak için bağlantıyı izleyebilirsiniz; Bir Kripto Şirketi Daha İşgücünü Azaltmaya Gidiyor!

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.