CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Cocos-BCX 50 Bin İzin Verilen Pozisyonu Sunuyor! NFT Blind BOX Zamanı!

cocos-bcx, Cocos-BCX 50 Bin İzin Verilen Pozisyonu Sunuyor! NFT Blind BOX Zamanı!

Son zamanlarda, Telegram topluluğu tarafından düzenlenen” 2020 Özeti ve 2021 görünümünde”, Cocos-BCX operasyonlarının Başkanı Amanda, Cocos-BCX’İN 2021’te Ethereum ekosistemini kucaklayacağını ortaya koydu. Bunu uzun süre önce yapmaya karar verdil.

Son aylardaki araştırma ve geliştirme ilerlemesinden sonra, Binance Smart Chain Ethereum’un en dinamik yan zinciridir. Cocos-BCX, ilk olarak BSC’DEKİ ana işbirliği içeriği olarak NFT’Yİ inşa edecek ve BSC’deki NFT+DeFi + Blockchain oyunları ekolojisini, birden fazla alanda varlıkların akışını ve birbirine bağlanmasını kolaylaştırmak için kör kutular, madencilik, hava damlaları ve diğer formlarla birleştirecek.

OX yılı geldiğinde, yeni yılı kutlamak için daha ilginç bir ürün başlatacağız. Bu ürün NFT , kör kutu, madencilik, airdrop ve diğer formları birleştirecek. Ürün yayınlanmadan önce 50.000 beyaz liste açıyoruz ve Cocos-BCX’İ takip eden topluluk kullanıcılarının beyaz listeye katılmasına ve ilk “yengeç” dalgasını denemesine öncelik veriyoruz.

Sadece aşağıdaki kurallara uyun ve 50.000 yer ile sınırlı olan beyaz listeye eklenecek görevi tamamlayın. Beyaz listeye alınmış bir kullanıcı olmak, kör bir NFT kutusu açma, COCOS’UN paylaşımına katılma, beş servet NFT’si toplama, boğa NFT’si toplama ve NFT madenciliği için bir fırsat elde edebilir. Beyaz listeye alınmış bir kullanıcı olduğunuz sürece, ücretsiz olarak alabilirsiniz!

NFT Blind Box, Beş Fortunes NFT ve Madencilik Faaliyet Süresi:

“Beyaz liste kullanıcısı ” olabilme zamanı: 22 Ocak 2021 12: 00-28 Ocak 2021 20: 00 (UTC)
“beş Fortunes NFT” zamanı: 28 Ocak, 2021 12: 00 AM-7 Şubat, 2021 10: 00 AM(UTC)
“Bull Bull Series NFT” zamanını toplayın: 28 Ocak 2021 saat 12: 00 (UTC) ve zamanın bitiminden sonra belirli bir bildirim yapılacaktır.

Telegram’da “cocos_bcx_robot ” robotunu arayın ve beyaz listeye girmek için aşağıdaki adımları tamamlamak için robotun talimatlarını izleyin.
İlk: @ CocosBCX resmi Twitter’ı takip edin;
İkincisi: Retweet @ CocosBCX Resmi Twitter Sabitlenmiş Tweet;
Üçüncüsü: Cocos-BCX resmi Telegram en Group’a katılın;
Dördüncü: Cocos-BCX haber kanalına abone olun;
Beşinci: Bsc adresini Kaydet (BSC adresi oluşturma eğitimi: https://docs.binance.org/smart-chain/wallet/math.html
Altıncı: kişisel bir Paylaşım bağlantısı alın (kişisel bir davetiye bağlantısını paylaşmak, en çok davetiyeye sahip en iyi 10 Adres bir LV6 NFT alacaktır).
Activity etkinlik açıklaması:
Nft Blind Box’ın 28 Ocak’ta açılması bekleniyor;

Şu anda, tüm Blind Box, airdrop’ta, NFT türleri “beş Fortunes NFT” veya “Bull Bull Series NFT ” olarak ayrılmıştır”;

Kullanıcılar, yukarıdaki görevleri tamamlayarak önceden beyaz listeye alınmış bir kullanıcı olabilir ve Blind Box’ı açma fırsatına sahip olabilirler;

“Five Fortunes NFT” veya “Bull Bull Series NFT”nin her birini almak için Blind Box’ı açın. COCOS NFT’YE atılır ve daha sonra madencilik yapılabilir.

Five Fortunes nft toplandıktan sonra, bonus havuzunu paylaşma hakkına sahip olacaklar. Bonus havuzu bölündükten sonra, beş Fortunes NFT tüketilecek.
“Bull Bull Serisi NFT” seviyesi yavaş yavaş LV1’DEN LV6’YA yükseltildi.
Beş Fortunes nft seviyesi LV1 oldu.
Bir BSC adresi bir beyaz listeye karşılık gelir ve bir beyaz liste, kör kutu NFT’Yİ açmak için yalnızca bir fırsat elde edebilir.

Equity NFTözkaynak açıklaması:
NFT, COCOS madenciliği için kullanılabilir (gelecekte, 50K usdt eşdeğeri Cocos madencilik için konacaktır).
Nft, ödül havuzunu paylaşmak için Beş fortune NFT etkinliğinde kullanılabilir. (büyük ödül havuzu, Fortune karakteri ile NFT);
NFT, Treasureland vb. gibi platformlarda işlem görebilir.

NFT COCOS içine ayrıştırılabilir.
NFT, COCOS çapraz zinciri olarak göç edecek ve tüm zincirlerde avantajlardan yararlanacak.
NFT, platformdan tam gelir elde etmeyi taahhüt edecek.
Twitter’da Airdrops :
Twitter’da sabitlenmiş tweet’i tekrar gönderin + @ Two friends in crypto circle, 10 COCOS ödülü için rastgele 3 kişi seçilecek.
Bu etkinlik posterini 500’den fazla kullanıcıyla bir telegram grubuna (Cocos-BCX grupları hariç) gönderin, @cocos_amd için DM ekran görüntüleri ve 7 COCOS ödülü için rastgele 30 kişi seçilecektir;
Etkinlik süresi: 22 Ocak 2021 12: 00-28 Ocak 2021 20: 00 (UTC).

Cocos-BCX Hakkında

Benzer Yazılar

Kava BUSD Ödül İndirimi

Kasım ERTAŞ

Cocos-BCX Global Online Event Redemption’dan Son Tarih Duyurusu

Yavuz Cem AKYOL

Cocos-BCX Aylık Raporu – Temmuz 2020

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku