CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Cocos-BCX Eco Map 2.0 Geldi!

, Cocos-BCX Eco Map 2.0 Geldi!

Cocos-BCX Ekolojik Map 2.0’da Cocos-BCX, ekolojik ortaklarını aşağıdaki değerlere göre özetler:

Oyunlar (18 şirket), Staking hizmeti (4 şirket), Katman2 (3 şirket), Yatırım kuruluşları (10 şirket), Güvenlik (2 şirket), Cüzdanlar (8 şirket), Bilgi (2 şirket), Geliştirme hizmetleri (4 şirket) , Data (6 şirket), İçerik ortakları (31 şirket), Topluluk ortakları (41 şirket).

Cocos-BCX’in kendisi de dahil olmak üzere Cocos-BCX Ekolojik Haritasının 2.0 versiyonunda ekoloji 130 birimden oluşmaktadır. Sürüm 1.0 ile karşılaştırıldığında, blockchain oyun endüstrisinin ihtiyaç duyduğu ekosistemleri ve hatta blockchain endüstrisinin gerektirdiği ekolojiyi daha kapsamlı bir şekilde kapsayan 20 tane daha varlık vardır.

Cocos-BCX küresel topluluk katılımcısı Alvin’in tanıtımına göre, 31 Temmuz itibarıyla Cocos-BCX ekolojik ortakları 100’den fazla tematik topluluk kurdu, 300’den fazla makale yayınladı ve “Crypto Knights” ve “Evil Dragon” gibi ekolojik ürünler sağladı. Must Die “,” Canavar Dünyası “,” Panda Oyunları “, Go Block, CocosABC, Cocos Terminali, ChainIDE, IMCOCOS, HICOCOS, vb…

, Cocos-BCX Eco Map 2.0 Geldi!

. . .

Ayrıca, Cocos-BCX ChinaJoy Arkadaşlar Toplantısı’nda Alvin, Eco Map 1.0’ın piyasaya sürülmesinden sonra Cocos-BCX’in gelişiminin bir özetini de şu şekilde sundu:

Cocos-BCX MainNet 1.0 sürümü “Kang Rinpoche” nin 12 Aralık 2019’de resmi olarak piyasaya sürülmesinden bu yana COCOS 27 Şubat 2020’de ERC20’den ana ağa taşındı ve 2 Nisan’da Binance, Tiger Symbol, Bitpie, Cocos’u tamamladı. -BCX (COCOS) MainNet anahtarı ve MainNet COCOS para yatırma & çekme, işlem hizmetlerini açtı; 11 Mayıs’ta Cocos-BCX MainNet düğüm seçim oylaması resmi olarak başlatıldı; 18 Mayıs’ta, MXC platformunun ana kartında COCOS başlatıldı.

Chainplay tarafından geliştirilen “Crypto Knights” ın 27 Aralık 2019’da Cocos-BCX MainNet’te piyasaya sürülmesinden sonra, Chainplay’in başka bir oyunu olan “The Dragon Must Die” da 27 Haziran 2020’de başlatıldı. Cocos -BCX. 11 Haziran’da XPET tarafından geliştirilen “Monster World” ve 15 Haziran’da GPE tarafından geliştirilen “Panda Games” de Cocos-BCX MainNet sürecini tamamladı. 27 Temmuz’da DappBirds tarafından geliştirilen Go Block, Cocos-BCX’i de resmi olarak piyasaya sürdü ……

, Cocos-BCX Eco Map 2.0 Geldi!

. . .

Yılın ilk yarısında, Cocos-BCX, Pizza Festival Pizza NFT, Dragon Boat Festival Zongzi NFT, Liuyi Lollipop NFT ve diğer aktiviteleri içeren bir dizi etkinlik açmak ve oluşturmak için “Crypto Knights” ile senkronize edilen NFT alışveriş merkezini başlattı. Oyun bağlantısı ve rozeti NFT başlatıldı..

Bu yılki 18. Çin Uluslararası Dijital Etkileşimli Eğlence Sergisi (ChinaJoy) eşzamanlı çevrimiçi sergisi de dahil olmak üzere – ilk ChinaJoy Plus, Cocos-BCX, ziyaretçilere özel NFT biletleri için teknik destek sağlamak için kullanıcı sistemine blok zincir teknolojisinin yerleştirilmesini de sağlıyor.

Yukarıdaki çalışmaları ve daha fazla gayretleri ile Alvin, 30 Temmuz 2020 itibariyle Cocos-BCX küresel topluluğunun toplam büyüklüğünün 200.000’i aştığını ve yerel topluluğun toplam büyüklüğünün 120.000’i aştığını belirtti. Bunlar arasında WeChat gruplarının sayısı 100.000’i aştı, WeChat topluluğu çevrimiçi etkinliklerinin sayısı 70’i aştı, WeChat çevrimiçi etkinliklerine katılanların sayısı 1 milyonu aştı ve etkinlik ödülü 10 milyon COCOS’u aştı; Twitter takipçileri 19.000’i aştı; Telegram’ın toplam ölçeği 46.000’i aştı. Şu anda, Cocos-BCX’in 12 olgun uluslararası topluluğu vardır ve ayrıca birkaç daha ulusal topluluk incelenmektedir.

, Cocos-BCX Eco Map 2.0 Geldi!

. . .

Aynı zamanda 30 Temmuz 2020 itibarıyla Cocos-BCX ana ağ blok yüksekliği 10 milyonu, hesap sayısı 1,2 milyonu ve toplam işlem sayısı 4 milyonu aştı.

Endüstri hala çeşitli sorunlarla karşı karşıya olsa da, Cocos-BCX “yeni nesil oyun dijital ekonomi platformunun” konumlandırılmasına bağlı kalmaya, teknolojiye odaklanmaya ve blok zinciri oyun endüstrisini desteklemek için ekolojik ortaklarla çalışmaya devam edecek.

Cocos-BCX

Daha fazla proje detayı için lütfen Cocos-BCX projesi resmi web sitesini ziyaret edin : www.cocosbcx.io

. . . . .

Cocos-BCX Hakkında:

Website:https://www.cocosbcx.io/

Weibo:https://www.weibo.com/u/2183715773

Twitter:https://twitter.com/CocosBCX

Reddit:https://www.reddit.com/user/cocos-bcx/

GitHub:https://github.com/CocosBCX

Medium:https://medium.com/@CocosBCX

Telegram EN:https://t.me/cocosbcxen

Telegram CN:https://t.me/CocosBCX

Telegram Vietnam:https://t.me/cocosbcxvietnam

Telegram Russia: https://t.me/cocosbcxru

Facebook:https://www.facebook.com/cocosbcx/

Discord:https://discord.gg/jdJMNtC

Developer Document:https://cn-dev.cocosbcx.io/

COCOS Bounty: https://bounty.cocosbcx.io/

Cocos-BCX Blockchain Explorer:https://explorer.cocosbcx.io/

Benzer Yazılar

SINOVATE Haftalık Güncelleme 28/12/2020 ~ 04/01/2021

mücahit duran

Haftalık Güncelleme 36

Kasım ERTAŞ

Nexo Temettü (kâr payı) Dağıtımı 15 Ağustos 2020 Olarak Planlandı.

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku