CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Cocos-BCX Reed :Düzenli kullanıcılar, İlk NFT konsept tokenlerini NFT varlıklarından daha iyi likidite ile tutabilir.

bcx, Cocos-BCX Reed :Düzenli kullanıcılar, İlk NFT konsept tokenlerini NFT varlıklarından daha iyi likidite ile tutabilir.

Cocos-BCX teknik katılımcısı Reed, 5 Eylül 2020’de CHAINSIGHTS Global Blockchain ve Dijital Finans Zirvesi’nde NFT temalı bir paylaşım yaptı.

Reed, mevcut blok zinciri endüstrisinin iyi uygulama senaryolarından yoksun olduğunu, bu nedenle NFT’nin dolaşıma elverişli varlık hedeflerinden yoksun olduğunu söyledi. Oyunları örnek olarak alırsak, geleneksel oyunların NFT dönüşümü çok fazla ilgi karmaşası içeriyor ve sektöre yerel NFT oyunları eksik olarak yansır. Bu, endüstrinin başarması gereken yegane tek şeydir ve bu da Cocos-BCX’in araştırdığı yönlerden biridir.

bcx, Cocos-BCX Reed :Düzenli kullanıcılar, İlk NFT konsept tokenlerini NFT varlıklarından daha iyi likidite ile tutabilir.


NFT, varlık verileri sürecinde çevrimdışı varlıkları çevrimiçi olarak eşlemek için bir araçtır.

NonFungible.com tarafından 7 Temmuz’da yayınlanan altı aylık bir rapora göre, 2020’nin ilk yarısında NFT USD işlemlerinin değeri, 78.881 aktif kullanıcıyla yıllık olarak yaklaşık % 300 artışla 230 milyon USD’ye yükseldi. aynı dönemde % 5,7 artış gösterdi.

 

NFT, DeFi ile rekabet edebilen ve şifreleme sanatı alanında öne çıkan bir varoluş haline geldi.

Reed, dijital varlıklar-dijital ortaklık ve varlık dijitalleştirmenin gelişim yoluna dayalı olarak, BTC ve ETH tarafından temsil edilen mevcut dijital varlıkların birden fazla varlık özelliğine sahip olduğuna inanıyor. DeFi’yi örnek alırsak, blockchain yeni bir finansal ekoloji inşa ediyor.

 

Aynı zamanda, varlık dijitalleştirme perspektifinden, varlık dijitalleştirmenin özü, çevrimdışı varlıkları dijitalleştirmeyi çevrimiçi olarak eşlemektir ve emlak, biletler vb. ile temsil edilen çeşitli sabit varlıklar gibi dijitalleştirilebilir varlıkların hayal gücü çok büyüktür. Belgeler hayatta sıklıkla görülen, canlı sanat eserleri, topluluk katkılarını kanıtlayan madalyalar vb. gibidir..

 

Örneğin Cocos-BCX, ChinaJoyPlus için NFT bilet desteği sağlıyor ve bu yıl ChinaJoyPlus’ın 600 milyon çevrimiçi trafiğe sahip olduğu bildiriliyor.

Bu varlıklar çevrimiçi ve çevrimdışı olarak NFT aracılığıyla iletilir, bu nedenle NFT pazarı büyük bir potansiyele sahiptir.


Yüksek kaliteli uygulamaların azlığı, NFT’lerin gelişimini sınırlar..

“Crypto Cat” piyasanın NFT varlıklarına dikkat etmesine neden olduğundan ve hatta trafik ve fon getirme çemberini kırdığından, NFT nispeten istikrarlı bir duruma düştü. Popülerlik hala orada, ancak zirve noktası yok.

 

Bu durum karşısında Reed, endüstrinin şu anda NFT varlıklarının akışına bağlı olarak daha az ekolojik uygulamaya sahip olmasından kaynaklandığını analiz etti:

“Mevcut yeni DeFi durumu için, Ethereum üzerinde değeri olan ERC-20 varlık hedefleri çok zengindir, bu da DeFi uygulamalarına olan talebi destekleyebilir ve borç verme ve kiralama gibi daha fazla finansal ihtiyacı destekleyebilir.

 

Ancak mevcut NFT’nin böyle bir sirkülasyon senaryosu yoktur. NFT dolaşımını destekleyebilecek çok daha az uygulama vardır. Bu, şifrelenmiş varlıklara sahip kişilerin, aynı anda NFT varlıklarına sahip oldukları anlamına gelmez. Bu, NFT’lerin DeFi kadar hızlı olmasını zorlaştırır.

 

Bu statükoyu değiştirmek istiyorsanız, bunu iki açıdan çözmeniz gerekir: 1. Oyunlara ve sanat eserlerine odaklanarak mükemmel NFT uygulamaları oluşturmaya devam edin; 2. NFT değerli bir zincir dışı varlıktır. Daha yüksek kaliteli NFT varlık hedefleri sunun. ”


Düzenli kullanıcılar için, NFT konseptinin Tokeninin likiditesi, NFT varlığınınkinden daha iyidir.

Blockchain endüstrisi kavramı hızla dönüyor ve konsept yeni olduğunda, en mükemmel zaman olmayabilir. NFT, blockchain endüstrisinin nispeten yüksek kaliteli bir yönüdür, ancak NFT sektöründe ayrıca yetersiz likidite, işlemlerin izlenebilirliği ve tahsilat sahiplerinin görünürlüğü gibi sorunlar vardır.

 

Reed, sıradan insanlar için mevcut durumda değişken değere sahip NFT sanat eserlerini seçmek yerine, NFT konseptli Tokenleri seçmenin daha iyi olduğunu söyledi. İkincisinin likiditesi genellikle öncekinden daha iyidir.

 

Ek olarak, blockchain işlemi NFT’nin sanat eserlerinde gizlilik sorunları, bir ölçek oluşturulduktan sonra, sorunu çözmek için ihtiyaçlarına cevap verecek insanlar olacaktır. Şimdi, bu talep hala küçük bir durumda ve tek başına yeni bir proje inşa etmeye değmez.

 

Son olarak, Reed bir kez daha şunu vurguladı: “Dijital varlıkların gelişim yolu açısından bakıldığında, NFT gelecekte kesinlikle ümit verici olacak. Umarım bir yandan zincirde daha iyi NFT uygulamaları olur ve yüksek kaliteli NFT hedeflerinin üretilmesiyle, zincir dışı varlıkların NFTizasyonu da geniş bir pazar olur.

 

İleride konut alınıp satıldığında devir sözleşmeyi tetikler, kredi ve ilgili faiz oranı belirlenir ve evin mülkiyetinin devredildiğini düşünebiliriz. Hantal extra işlemlere gerek yoktur. Bir düşünün, bundan çok daha  güzel birşey olamaz! ”


Cocos-BCX Hakkında:

Website:https://www.cocosbcx.io/

Weibo:https://www.weibo.com/u/2183715773

Twitter:https://twitter.com/CocosBCX

Reddit:https://www.reddit.com/user/cocos-bcx/

GitHub:https://github.com/CocosBCX

Medium:https://medium.com/@CocosBCX

Telegram EN:https://t.me/cocosbcxen

Telegram CN:https://t.me/CocosBCX

Telegram Vietnam:https://t.me/cocosbcxvietnam

Telegram Russia: https://t.me/cocosbcxru

Facebook:https://www.facebook.com/cocosbcx/

Discord:https://discord.gg/jdJMNtC

Developer Document:https://cn-dev.cocosbcx.io/

COCOS Bounty: https://bounty.cocosbcx.io/

Cocos-BCX Blockchain Explorer:https://explorer.cocosbcx.io/

Benzer Yazılar

Bitcoin’de Yarılanma

Doğan Şahin

[AMA Review] Blockchain Araştırma Enstitüsü’nün Kurucusu Higer: DeFi, halka açık zincirde kaybolan bulmacanın en önemli parçası…

Kasım ERTAŞ

Haftalık Güncelleme 36

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku