CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Cocos-BCX ve BSC, blockchain oyunları, NFT, ve DeFi’de işbirliği yaptı

Cocos-BCX ve BSC, Cocos-BCX ve BSC, blockchain oyunları, NFT, ve DeFi’de işbirliği yaptı

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, yeni nesil oyun dijital ekonomi platformu Cocos-BCX ve Binance Smart Chain BSC, iki tarafın blockchain oyunları, NFT, DeFi vb. Konularda işbirliğine gideceğini duyurdu.

Cocos-BCX, yeni nesil bir dijital oyun platformudur. Binance Borsası’nda sıfır takas ücreti projesi olarak, Binance Ekoloji ile her zaman iyi bir işbirliği ilişkisi sürdürdü. Binance’in özel unvanı dahil olmak üzere birçok Dorahacks hackathon’una destek verdi ve katıldı. Cocos-BCX aynı zamanda “Game Oasis Hackathon” a ev sahipliği yapmak için Binance Incubator, Celer Network, Contentos ve Matic Network’e katıldı.

BSC, önde gelen borsa Binance tarafından başlatılan BC (Binance Chain) ile paralel olarak DeFi ekolojisi için daha uygun bir halka açık zincirdir. PoSA (Proof of Stake Authority) konsensüs algoritmasını benimser ve delege edilmiş hissenin kanıtını (DPoS) ve yetkiyi birleştirir. PoA mekanizmasının işlevi, 21 doğrulama düğümünden oluşan bir ağ üzerine kuruludur. Saniyeler içindeki blok oluşturma süresi, DeFi protokolü için yüksek hızlı bir altyapı oluşturabilir.

Ethereum geliştiricileri, BSC’de DeFi uygulamaları geliştirmek için mevcut Ethereum geliştirici araçlarının çoğunu kullanabilir. Mevcut DeFi akıllı sözleşmeleri, BSC’ye herhangi bir veya minimum değişiklik yapmadan kolayca erişebilir. Bu, proje geliştirme maliyetlerini önemli ölçüde azaltacak ve projenin çeşitli blok zincirlerinde çalışmasına izin verecektir.

BSC ile bu işbirliğinde, Cocos-BCX bir dizi yeni ürün ve faaliyet getirecek:

1. Yeni Yıl NFT airdropu.

22 Ocak’ta Cocos-BCX, Yeni Yıl NFT airdrop etkinliğinin saat 20: 30’da açılışı resmen duyuruldu. Ürün yayınlanmadan önce, Cocos-BCX 50.000 beyaz liste pozisyonu açacak. Cocos-BCX’i takip eden topluluk kullanıcılarının beyaz listeye katılmalarına ve avantajlardan yararlanan ilk kişiler olmalarına izin vermeye öncelik verecek.

1) NFT kör kutusunu açın, Five Fortunes, NFT madencilik aktivite süresi toplayın:

【Beyaz Liste Kullanıcısı Olun】

Zaman: 22 Ocak 2021 12:00 – 28 Ocak 5:59 (UTC)

【Beş Fortunes NFT】

Zaman: 28 Ocak 2021, 06:00 – 7 Şubat 2021, 11:59 (UTC)

【Bull Bull NFT】

Zaman: 28 Ocak 2021, 06:00 (UTC) itibarıyla başlayarak, lütfen bitiş saatine ilişkin belirli bildirimler için bizi izlemeye devam edin

2) NFT madencilik bir beyaz liste kuralı haline gelecek

Telegram’da “cocos_bcx_robot” robotunu arayın ve beyaz listeye girmek için aşağıdaki adımları tamamlamak için robotun talimatlarını izleyin.

  • @CocosBCX resmi Twitter’ı takip edin;
  • Sabitlenmiş etkinliği CocosBCX resmi Twitter’da yeniden yayınlayın; (@ CocosBCX)
  • Cocos-BCX’in resmi İngilizce Telegram grubuna katılın; (Telegram (EN): https://t.me/cocosbcxen )
  • Cocos-BCX Haber kanalına abone olun;

https://t.me/CocosBCXNews )

  • BSC adresi için kaydolun (BSC adresi oluşturma öğreticisi: https://docs.binance.org/smart-chain/wallet/math.html );
  • Kişisel bir paylaşım bağlantısı edinin (kişisel bir davet bağlantısı paylaşın, en başarılı davetlere sahip ilk 10 adres LV6 NFT’ye kadar alacak).

3) NFT madencilik etkinliği açıklaması:

NFT kör kutusunun 28 Ocak’ta açılması bekleniyor.

Şu anda, kör kutu airdropunun tamamında, NFT türleri [Five Fortune NFT] ve [Bull Bull NFT] olarak ayrılmıştır. Kullanıcılar, yukarıdaki görevleri tamamlayarak önceden beyaz listeye eklenmiş bir kullanıcı haline gelebilir ve kör kutuyu açma fırsatı elde edebilir.

[Five Fortune NFT] veya [Bull Bull NFT] ‘den birer tane almak için kör kutuyu açın. COCOS, NFT’de kullanılır ve daha sonra madencilik yapılabilir veya bonus havuzu Beş Kader toplanarak bölünebilir.

Beş servet toplandıktan sonra, bonus havuzunu paylaşmaya hak kazanacaklar. Bonus havuzu bölündükten sonra, beş servet tüketilecek;

【Bull Bull NFT】 Seviye, LV1’den LV6’ya kademeli olarak yükseltilir.

【Five Fortunes NFT】 Seviye LV1’dir.

Bir BSC adresi bir beyaz listeye karşılık gelir ve bir beyaz liste, kör kutu NFT’yi açmak için yalnızca bir fırsat alabilir.

Yukarıda verilen NFT’ler birim halindedir.

4) NFT haklarının açıklaması

NFT madenciliğe katılabilir ve Cocos-BCX yetkilileri madencilik için altın olarak 50.000 eşdeğer COCOS koyacaktır;

NFT, en büyük ödül havuzu olacak olan ödül havuzunu paylaşmak için Five Fortubes etkinliğine katılabilir.

NFT, Treasureland gibi platformlarda işlem görebilir.

NFT, COCOS’a ayrıştırılabilir.

NFT, COCOS çapraz zincirleri olarak taşınacak ve tüm zincirlerde avantajlardan yararlanacaktır.

NFT, tam platform geliri elde etme taahhüdünde bulunabilecektir.

2. Organizatör programı

Kullanıcılar, destekleyici sayfasına girmek için CocosWorld sayfasındaki (https://eth.cocosbcx.io/) “destekleyiciyi” tıklayabilir. Aşağıdakiler belirli kurallar:

1) Kullanıcılar, satın alma yoluyla kendi özel davet kodlarını alabilirler. Başlangıç ​​fiyatı 1 BNB’dir. Satılan her 100 davetiye kodu için fiyat 1 BNB artırılacaktır. Örneğin, 1-100. Davetiye kodu 1 BNB’dir ve 101. davetiye kodu 2 BNB’dir ve bu böyle devam eder;

2) Davet kodu bağlantısı üzerinden giren ve cüzdana giriş yapan kullanıcı kalıcı olarak bağlanacak ve COCOS platformunda davet edilen kullanıcının toplam gelirinin %7’sini ve kullanıcının yeni kullanıcıları davet etmesinden elde ettiği gelirin %3’ünü alacaktır.

Örneğin, A kullanıcısı B’yi davet eder ve B kullanıcısı C kullanıcısını davet eder, ardından A kullanıcısı B kullanıcısının gelirinin %7’sini ve C kullanıcısının gelirinin %3’ünü alır.

Aynı anda daha fazla faaliyet ve plan da başlatılıyor. 2021’de beklentilerinizi karşılamayı umuyoruz. Cocos-BCX ve BSC işbirliğine göz atmayı unutmayın.

Kaynak: cocosbcx.medium.com

Benzer Yazılar

SINOVATE Haftalık Güncelleme 11/01/2021 ~ 18/01/2021

Yavuz Cem AKYOL

SINOVATE Haftalık Güncelleme 22/06/2020 ~ 29/06/2020

Kasım ERTAŞ

Blockchain’de Telif Hakları Documentchain İle Güvence Altında

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku