CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

COCOS Token Azaltma Planı Duyurusu

COCOS token, COCOS Token Azaltma Planı Duyurusu

Alışveriş, cüzdan ve DApps ile yapılan müzakere ve iletişime göre Cocos-BCX, COCOS Token azaltma planına 19 Ocak 2021 saat 11:00’de başlayacak (UTC +8). Azaltma planını 21 Ocak 2021’de tamamlaması bekleniyor. COCOS para yatırma ve çekme hizmetleri, indirim planının uygulanması sırasında geçici olarak askıya alınacak.

Toplam COCOS miktarı 100.000.000.000’dan (yüz milyar) 100.000.000’e (yüz milyon) düşürülecek ve kullanıcıların (birimler) tuttuğu toplam COCOS miktarı da buna göre azaltılacaktır.

Bu durumda, kullanıcıların MainNet COCOS’undaki indirim miktarı otomatik olarak tamamlanacaktır;

ERC-20 COCOS sahibi kullanıcılar için, ERC-20 COCOS sözleşmesi durdurulacak. Yepyeni bir sözleşme adresini etkinleştirecektir: 0x0842E03208A927E0fBE9b0d0b7e65C7927132b6d. Cocos-BCX, yeni COCOS Jetonunu doğrudan adrese gönderecektir. (Yalnızca minimum 10.000 COCOS içeren orijinal adresleri destekleyecektir.)

“Her kullanıcının Cocos-BCX’e gösterdiği ilgiyi takdir ediyoruz. COCOS Token’ın bu toplam azaltma planını tamamlamak için güvenlik protokolüne kesinlikle uyacağız.”

Cocos – BCX Nedir?

Cocos-BCX, yeni nesil oyun dijital ekonomi platformudur. Cocos-BCX, 2017’deki kuruluşundan bu yana üç yıldır istikrarlı bir şekilde gelişmektedir. Geçtiğimiz üç yıl boyunca, Cocos-BCX eksiksiz oyun geliştirme araçları sağladı. Ve yine eksiksiz bir halka açık zincir ekosistemi ile donatıldı,. Dahası, oyun alanında daha kolay ve kullanışlı bir blockchain teknolojisi uygulama çözümü oluşturmaya kararlı.

Cocos-BCX, aynı zamanda BCX-NHAS-1808 (COCOS-1808) homojen olmayan dijital varlık standardının savunucusu ve ana koruyucusudur. Cocos-BCX 2020 yazında ChinaJoyPlus’a 1,2 milyon NFT bileti sağladı. Bu NFT biletleri, BCX-NHAS-1808 homojen olmayan dijital varlık standardına dayanıyor. Cocos-BCX aslında sektöre ve kullanıcılara pratik çözümler getiriyor.

Bu arada, Cocos-BCX, NFT’Yİ “yapı” hakkındaki açıklamayı geliştirmek için teşvik ediyor. Nft’nin Cocos-BCX ekosistemindeki Croswap’taki “yapı”-LP ile bir şeyi tanımlamasına yardımcı oluyor; bu, LP’ye daha açıklayıcı ve genişletilebilir karakterler sunmak için sentezlenebilir veya ayrıştırılabilir. Buna dayanarak, DeFi ve NFT de daha fazla hayal gücüne sahip olacak ve daha fazla oyun rolü yaratacaktır.

2020’nin sonunda ve 2021’in başında Cocos-BCX, “Zamanla Oluşturma” için küresel talep etkinliğinde “Yıllık En Etkili Kamu Zinciri” “Yıllık Blok Zinciri İlk 100 Şirketi” ve “Yıllık Yenilikçi Teknoloji Ödülü” nde üç ödül kazandı. Jinse Finance tarafından düzenlenen 2020 En İyi Ödüller Listesi Koleksiyonu. Ayrıca Cocos-BCX, Daily Planet tarafından düzenlenen 2020 FAT listesi seçim etkinliğinde “Topluluktaki En Popüler Proje” ödülünü onurla kazandı.

Kaynak: cocosbcx

Benzer Yazılar

Bitcoin Yükselişinin 3 Olası Sebebi!

Doğan Şahin

Bitcoin Safiye serbest bırakıldı

Doğan Şahin

Bitcoin’in Mayıs Öncesi 18.000 Dolar Olma Şansı Var Mı?

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku