a
coinnet

Coinbase’den Sonra Bir Singapur Kripto Lisansı Daha!

coinnet
coinnet

Coinbase’den sonra Singapur Kripto lisansı için başka bir borsa daha kripto lisansı alıyor. Perşembe günü düzenleyiciler yeni Singapur kripto lisansı için onayı verdi. Yeni lisans ile, Blockchain.com ülkede ödeme hizmetleri sunabilecek. Hareket, Güney Asya ülkesindeki kripto topluluğu için elverişli bir ortamın ortasında yapıldı. Zaten, başlangıçta komşu ülkelerde bulunan birkaç kripto şirketi, üssünü Singapur’a kaydırdı.

Coinbase’den Sonra Singapır Kripto Lisansını Blockchain.com Aldı

Son hamle, Singapur’un kripto topluluğu için en iyi merkez olma konusundaki büyüyen davasına katkıda bulunuyor. Reuters’in haberine göre Coinbase’den sonra, Blockchain.com şu anda ülkede kripto lisansı alan 18. şirket. Singapur’un düzenleyicilerinden kripto ödemeleri lisansı için 180 kadar şirket zaten başvuruda bulundu.

Twitter adresimizi takip ederek haberlerimize sosyal medya hesaplarınız üzerinden anında erişim sağlayabilirsiniz. Günün bir başka önemli haber başlığına ise bağlantıyı izleyerek ulaşabilirsiniz: Dominika Ulusal Kripto Para Birimi İhracı için Seçim Yapıldı! İşte O Seçim

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.