a
coinnet

Cudos, Londra’da İki Günlük Bir Konferansta DeFi Live ile Ortak Oldu

coinnet
coinnet

En yeni DeFi projelerini ve çalışmalardaki en önemli teknolojik atılımları sergileyen Cudos, bu yılki DeFi Live’a 10 ve 11 Kasım’da sponsor oldu.

Zebu tarafından düzenlenen etkinlik, 700’den fazla katılımcı, 100 konuşmacı ve 2000 küresel izleyici ile 2 günlük bir programla hedef kitleye sunuldu.

Program takvimi açıklandı

10 Kasım’da başlayan sanal konferans, Londra’daki Kensington Konferans ve Etkinlik Merkezi’nde yüz yüze bir etkinlik ve üyeler kulübü Arboretum’da bir after party ile sona erecek.

DeFi Live’ın DeFi’deki en iyi düşünce liderlerinden bazılarına, uzaydaki en prestijli projelere, sadık hayranlara ve çok sayıda yatırımcıya ev sahipliği yaptığı söyleniyor. Cudos, CEO ve kurucu Matt Hawkins’den başkası tarafından temsil edilmeyen etkinliğe katılacak.

Matt Hawkins, Londra’daki Kensington Konferans ve Etkinlik Merkezi’nin Büyük Salonunda saat 15:20’de Powering The Metaverse hakkında bir açılış konuşması yapma onuruna sahip olacak.

Daha sonra, DeFi alanında, NFT’lerin Geleceği, DeFi’de Paranın Rönesansı ve DeFi’nin Kurumlara Nasıl Sıçrayış Yapabileceği dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan çok sayıda başka konuşma, sunum ve mentorluk oturumu olacak.

Diğer oturumlar Bitcoin Pioneers, The Bigger Pie, Coinscrum ve Net Zero Capital’den panel misafirlerinin katıldığı, sabah 10:25’te başlayan bir dizi panel tartışmasını içerecek. Daha sonra, API3 DAO’dan Cudos ortağı Ben Carvill’in beğenilerinden öne çıkan konuklarla panel tartışmaları devam edecek.

Konuklar arasında Londra’nın Kensington Konferans ve Etkinlik Merkezi’ndeki iki günlük toplantının etkinlik ortağı olmaktan mutluluk ve onur duyduğunu açıklayan Cudos’da olacak.

Cudos’un CEO’su ve kurucusu Matt Hawkins şu ifadeleri kullandı:

“Açılış etkinlikleri söz konusu olduğunda, DeFi Live 2021’in en çok beklenen etkinliklerinden biri olmalı ve 1000’lerce benzer fikirli yenilikçi, yatırımcı ve meraklıyla sohbet etmek için biraz şampiyon oluyoruz. İsmin sizi aldatmasına izin vermeyin. Bu etkinlik, NFT’ler ve Metaverse ile birlikte kripto küresini de kapsayacak.”

Cudos Ağı, ölçekte yüksek performanslı bilgi işlem için merkezi olmayan, izinsiz erişim sağlamak için tasarlanmış bir katman 1 blok zinciri ve katman 2 hesaplama ve oracle ağıdır ve bilgi işlem kaynaklarının 100.000 düğüme ölçeklenmesini sağlar. Cudos, Ethereum, Algorand, Polkadot ve Cosmos’a köprülendikten sonra, tüm köprülü blok zincirlerinde ölçeklenebilir hesaplama ve Katman 2 Oracle’ları etkinleştirecek.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.