CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Defi Topluluğu Üyeleri, Yearn Finance’in Yaratıcısı Andre Cronje ve Fork YFI’ye Dava Açmayı Hedefliyor

Yearn Finance, Defi Topluluğu Üyeleri, Yearn Finance’in Yaratıcısı Andre Cronje ve Fork YFI’ye Dava Açmayı Hedefliyor

Merkezi olmayan finans (defi) topluluğunun üyeleri, Cronje’nin gizli Eminence (EMN) projesiyle yaşanan talihsizlik nedeniyle Yearn Finance kurucusu Andre Cronje’ye kızdı. Eminence protokolü, proje resmi lansmandan önce nihayetinde hacklenmeden önce 15 milyon dolar topladı.

 

Medium’da yayınlanan yakın tarihli bir blog yazısına göre, bir grup defi topluluğu üyesi, Yearn Finance kurucusu Andre Cronje’yi ve fork YFI’yi dava etmeyi planlıyor. News.Bitcoin.com’un kısa süre önce bildirdiği gibi, 15 milyon dolarlık fon için başlatılmamış gizli bir projenin boşaltılmasından bu yana Cronje’nin çalışmalarına güven eksikliği var.

 

 

“EMN Soruşturması” adlı grubun yazdığı blog gönderisinde, “Kurbanlar adına Andre Cronje, Kirby ve Banteg’e karşı EMN skandalıyla ilgili bir davayı finanse etmek için sermaye fonlaması yapıyoruz” diyor.

 

“Yearn Finance’in kurucusu Andre Cronje sürpriz bir lansman yaptı. Eminence Finance sözleşmeleri, Yearn Finance dağıtıcısı tarafından dağıtıldı ve Andre, likidite akarken tweet attı ve retweetledi.”

 

Soruşturma ekibi, Yearn Finance’in iletişim başkanı Kirby’nin sözleşmelerden nasıl yararlanılacağına dair talimatlar verdiğini ve lansmandan önce Eminence’i desteklediğini söylüyor.

 

Grup ayrıca Yearn Finance geliştiricisi Banteg’i “sözleşmeler hacklenene kadar sözleşmeden Uniswap hakkına satın alınan tokenları satmakla” suçluyor.

 

EMN araştırma ekibi, “Bilgisayar korsanı, likiditeye hapsedilen 15 milyon doları bir anlık kredi istismarı kullanarak boşalttı” dedi. “Bilgisayar korsanı daha sonra Andre’ye 8 milyon dolar iade etti ve kötüye kullanıldı.” Kaynayan blog yazısı, grubun argümanını desteklemeyi amaçlayan ekran görüntüleri, tweet’ler ve pazar çizelgeleri ile de doludur.

 

 

 

Soruşturma grubu davayı finanse etmek için ETH bağışları istiyor ve kitle fonlaması kampanyası 30 gün sürecek ve 9 Kasım 2020’de sona erecek. davayı finanse edin ve onları “YFI çatalının% 50’si airdrop” ile ödüllendirin.

 

“Arzın geri kalan% 50’si EMN skandalının kurbanlarına havadan atılacak. Yazarlar, kötü aktörler olmadan yeni bir defi ekosistemi yaratacağız ”sonucuna varıyor.

 

Bu arada, YFI3 projesi yakın zamanda başka bir geliştirici ekibi tarafından açıklandığı için, başka bir YFI çatalı da yapım aşamasındadır. Cronje’nin sosyal medyadan alçak gönüllülükle ilgili yazdığı tweet 9 Ekim’de yayınlandı ve YFI kurucusu o zamandan beri tweet atmadı.

 

YFI’nin kurucusu ve ekibinin Üstünlük skandalı nedeniyle dava edilmesi olasılığı hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

 

Benzer Yazılar

Bitcoin 60.000 Doların Üstesinden Gelemiyor, Stellar(XLM) İlk 10’a Girdi!

Buğra ÇAĞLAR

İngiltere Kripto ve Blockchain Konularında Yeni Kurallar Yayımladı

Hilal DERİN

Aynı Fiyat, Farklı Bitcoin: 2017’den Bu Yana Bitcoin’de Ne Değişti?

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku